25-й Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

25-й Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». Програма


У програмі Фестивалю близько 20 музичних подій – концертів симфонічної, камерно-інструментальної, електроакустичної та вокальної музики, а також спеціальна подія «Ніч Контрастів», що передбачає представлення тенденцій у сучасній інструментальній та електронній музиці з показом мультимедійних проектів.

Гостями Фестивалю будуть композитори та виконавці з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Ізраїлю, США, Південної Кореї, Туреччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусі та України.

Під час «Контрастів» відбуватимуться Міжнародні майстер-класи нової музики 8. COURSE. У рамках майстер-класів п’ять композиторів з Австрії, Німеччини, Польщі, Туреччини та України проводитимуть індивідуальні заняття, консультації, лекції та семінари для дванадцяти відібраних молодих композиторів з України, Південної Кореї, Туреччини та Білорусі.

Фестивальні події відбуватимуться у приміщенні Львівської національної філармонії, Дзеркальній залі Львівської національної опери та Органному залі.

Програма 25-го фестивалю сучасної музики «Контрасти»

04 жовтня, п’ятниця
19:00Відкриття фестивалю
Львівська філармонія
Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA), Вінсент Козловський, диригент (PL).
Твори Є. Станковича, А. Шнітке, Д. Капиріна, П. Вісмера

05 жовтня, субота
18:00Spices, Perfumes & Toxins
Львівська філармонія
Tremolo Ensemble (IL, Israel Percussion Centre), Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (UA), Теодор Кухар, диригент (US—UA)
Твори Л. Бернстайна, А. Дормана, Д. Фішера, Дж. Гершвіна

06 жовтня, неділя
15:00Кшиштоф Меєр: ескіз до портрету композитора
Дзеркальна зала Львівської національної опери
Марко Комонько, скрипка (UA), Зенон Дашак, альт (UA), Оксана Литвиненко, віолончель (UA), Оксана Рапіта, фортепіано (UA), Наталія Пелех, фортепіано (UA), Максим Сасько, фортепіано (UA)
Твори К. Меєра
18:00Oboe Magic
Фойє Львівської національної філармонії
Робертас Бейнаріс, гобой, гобой д’амур, англійський ріжок, Вайда Стряупайте-Бейнаріене, відтворення звукозаписів і відео
Твори Ю. Юзелюнаса, Ґ. Свілайніса, В. Стряупайте-Бейнаріене, М. Урайтіса, Л. Нарвілайте, Р. Шілейка

10 жовтня, четвер
19:00Святослав Луньов: ескіз до портрету композитора
Львівський органний зал
Олександра Турянська-Мельє, мецо-сопрано (UA—FR)
Олена Мацелюх, орган (UA)

11 жовтня, п’ятниця
19:00Лятошинський об’єднує
Львівська філармонія
Львівський ансамбль акордеоністів (UA), Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA), Теодор Кухар, диригент (US—UA)
Твори Є. Петриченка, Б. Кривопуста, Б. Сегіна, Б. Лятошинського

12 жовтня, субота
18:00Галицькі композитори XX ст.: вокальна творчість
Львівська філармонія
Наталія Дитюк, сопрано (UA), Мирослав Драган, фортепіано (UA)
Твори В. Барвінського, А. Солтиса, С. Туркевич-Лукіянович, А. Нікодемовича
22:00 Володимир Загорцев: ескіз до портрету композитора
Львівська філармонія
Концертна серія «Pro et contra. Сцена нової музики». До 75-річчя з дня народження Володимира Загорцева (1944-2010)
Євген Громов, фортепіано (UA)

13 жовтня, неділя
18:00#1: Галицький контекст
Львівська філармонія
Фортепіанна творчість львівських композиторів XX — XXI ст. Перший концерт з циклу
Оксана Рапіта, фортепіано (UA)
Твори В. Барвінського, А. Рудницького, С. Людкевича, З. Лиська
21:00Скрипка і модульні синтезатори
Львівська філармонія
Дует Dąbrowski/Mańko (PL)

14 жовтня, понеділок
10:00 – 8. COURSE: презентації учасників
Конференц-зал Львівської філармонії
18:00 – 8. COURSE: Шімон Восечек (AT—CZ)
Конференц-зал Львівської філармонії
Лекція композитора-викладача 8 Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE: «Роль композитора в сучасній опері»

15 жовтня, вівторок
14:00 – 8. COURSE: Славомір Войцєховський (PL)
Конференц-зал Львівської філармонії
Лекція композитора-викладача 8. Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE: «Справа вибору»
19:00Lutosławski Piano Duo (PL)
Львівська філармонія
Твори К. Дебюссі, Т. Сікорського, В. Блєхажа, В. Лютославського, І. Стравінського

17 жовтня, четвер
19:00Sinfonia Liturgica
Львівська філармонія
Лідія Футорська, скрипка (UA), Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA), Сімон Камартін, диригент (CH)
Твори Р. д’Алессандро, Г. Гаврилець, М. Вірсаладзе, Я. Клусака, Р. Штефана

18 жовтня, п’ятниця
19:00#2: Український контекст
Львівська філармонія
Андрій Карп’як, Зоя Ходан, флейта (UA), Катерина Назаренко, Марія Мельничук, скрипка (UA), Йожеф Ермінь, фортепіано (UA), Львівський камерний оркестр «Академія» (UA), художній керівник Мирослав Скорик (UA), керівник і концертмейстер Артур Микитка (UA), Ігор Пилатюк, диригент (UA)
Твори М. Скорика, В. Камінського, Б. Фроляк, І. Щербакова

19 жовтня, субота
18:00Ніч Контрастів
Львівська філармонія
Олена Мацелюх (UA), Богдан Кожушко (UA), 8. COURSE: фінальний концерт (частина 1), TRANSFLEISCH: MusicTheatre by Sergej Maingardt & Rosi Ulrich / ft. Остап Сливинський (DE/UA), 8. COURSE: фінальний концерт (частина 2), Neo Electric Quartet (PL), Анна Бура (UA), Зенон Дашак (UA), Оксана Литвиненко (UA), Максим Сасько (UA), Назарій Стець (UA), Микола Хшановський a.k.a. Music Dyer (UA)

20 жовтня, неділя
18:00Закриття фестивалю
Львівська філармонія
Дмитро Максименко, саксофон (UA), Роберт Гавронський, фортепіано (PL), Якуб Бравата, фортепіано (PL), Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» (UA), Тарас Вергун, диригент (UA)
Твори В. Камінського, М. Олійник, А. Сіренко, М. Шведа

Реклама на сайті

Коментарі

Реклама на сайті

вверх