Афіша театрів Львова

Репертуари театрів та анонси театральних вистав у Львові


Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
просп. Свободи, 28
+38 (032) 235-65-86, 260-13-60, www.opera.lviv.ua

03 жовтня, чт, 18:00 – Опера «Запорожець за Дунаєм» (опера на 3 дії)
04 жовтня, пт, 18:00 – Балет «Жізель» (балет на 2 дії)
05 жовтня, сб, 18:00 – Опера «Страшний двір» (опера на 4 дії)
06 жовтня, нд, 12:00 – Балет «Коппелія» (балет на 3 дії)
06 жовтня, нд, 18:00 – Концертна програма «Vivat оперета!» (фрагменти з оперет)

11 жовтня, пт, 18:00 – Оперети «Директор театру» та «Ключ на бруківці» (одноактні комедії) Здача вистави!
12 жовтня, сб, 18:00 – Оперети «Директор театру» та «Ключ на бруківці» (одноактні комедії) ПРЕМ’ЄРА!
13 жовтня, нд, 12:00 – Балет «Білосніжка та семеро гномів» (балет на 2 дії)
13 жовтня, нд, 18:00 – Оперети «Директор театру» та «Ключ на бруківці» (одноактні комедії) ПРЕМ’ЄРА!

17 жовтня, чт, 18:00 – Опера «Травіата» (опера на 4 дії)
18 жовтня, пт, 18:00 – Балет «Дон Кіхот» (балет на 3 дії)
19 жовтня, сб, 18:00 – Оперети «Директор театру» та «Ключ на бруківці» (одноактні комедії) ПРЕМ’ЄРА!
20 жовтня, нд, 12:00 – Опера «Попелюшка» (музична казка на 2 дії)
20 жовтня, нд, 18:00 – Балет «Дон Кіхот» (балет на 3 дії)

24 жовтня, чт, 18:00 – Балет «Повернення Баттерфляй» (балет на 2 дії)
25 жовтня, пт, 18:00 – Опера «Іоланта» (опера на 1 дію)
26 жовтня, сб, 18:00 – Балет «Повернення Баттерфляй» (балет на 2 дії)
27 жовтня, нд, 12:00 – Опера «Попелюшка» (музична казка на 2 дії)
27 жовтня, нд, 18:00 – Опера «Іоланта» (опера на 1 дію)

30 жовтня, ср, 19:00 – Опера «Служниця-пані» (комічна опера на 1 дію)
31 жовтня, чт, 18:00 – Балети «Пульчинелла» та «Весна священна» (одноактні балети)

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької
Основна сцена, вул. Лесі Українки, 1
+38 (032) 235-55-83, 235-67-62, www.zankovetska.com.ua

01 жовтня, вт, 18:00 – Вистава «Голий король» (казка-притча для дорослих)
02 жовтня, ср, 18:00 – Вистава «Мазепа» (трагедія на 5 дій)
03 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «Гуцульський рік» (етнографічне представленє)
04 жовтня, пт, 18:00 – Вистава «CLUB Самотніх сердець» (лірична комедія)
06 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Соло для мідних труб» (трагіфарс)

08 жовтня, вт, 18:00 – Вистава «Труффальдіно з Бергамо» (мюзикл на 2 дії)
09 жовтня, ср, 18:00 – Вистава «Останній гречкосій» (гірка комедія)
10 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «Шаріка» (романтична оперета)
11 жовтня, пт, 18:00 – Вистава «Ханума» (водевіль на 2 дії)
12 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Перед заходом сонця» (драма на 5 дій)
13 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «CLUB Самотніх сердець» (лірична комедія)

15 жовтня, вт, 18:00 – Зустріч з митцем «Заньківчанський вечір». Гість – Богдан Бенюк
16 жовтня, ср, 18:00 – Вистава «Соло для мідних труб» (трагіфарс)
17 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «Циліндр» (комедія)
18 жовтня, пт, 18:00 – Вистава «За двома зайцями» (комедія)
19 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Сільва» (оперета на 3 дії, з антрактом)
20 жовтня, нд, 12:00 – Вистава «Пітер Пен: Нова історія» (музична пригода)
20 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Соло для мідних труб» (трагіфарс)

23 жовтня, ср, 18:00 – Вистава «Ханума» (водевіль на 2 дії)
24 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «CLUB Самотніх сердець» (лірична комедія)
25 жовтня, пт, 18:00 – Вистава «Криза» (смішна трагедія на 2 дії)
26 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Сватання на Гончарівці» (комедія на 2 дії)
27 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Марія Заньковецька» (дума на 2 частини)

29 жовтня, вт, 18:00 – Вистава «Наталка Полтавка» (оперета на 2 дії)
30 жовтня, ср, 18:00 – Вистава «Украдене щастя» (драма у двох частинах)
31 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «За двома зайцями» (комедія)

Камерна сцена, просп. Свободи, 26
+38 (032) 235-55-83, 235-67-62, www.zankovetska.com.ua

05 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Катерина» (композиція за поемою)
06 жовтня, нд, 15:00 – Вистава «Картка любові» (сповідь на одну одміну)
06 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Емігранти» (п’єса на 1 дію)

11 жовтня, пт, 18:00 – Вистава «Мій Роден»
12 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Олена Теліга. Або-Або» (п’єса за листами та спогадами)

17 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «Тринадцята жінка» (моновистава)
18 жовтня, пт, 18:00 – Вистава «Чоловік моєї дружини» (комедія)
20 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Смак до черешень» (любовний роман)

22 жовтня, вт, 18:00 – Вистава «Чоловік моєї дружини» (комедія)
23 жовтня, ср, 17:00 – Вистава «Варшавська мелодія» (мелодрама)
24 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «Емігранти» (п’єса на 1 дію)

31 жовтня, чт, 18:00 – Вистава «Мій Роден»

Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса
вул. Леся Курбаса, 3
+38 (032) 255-38-45, 255-49-04, www.kurbas.lviv.ua

01 жовтня, вт, 17:00 – Вистава «Перехресні стежки» | в рамках фестивалю «Золотий лев»
02 жовтня, ср, 19:00 – Вистава «Амнезія, або маленькі подружні злочини»
04 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Маркіза de Sade» (трагіфарс у трьох діях) (16+)
05 жовтня, сб, 19:00 – Вистава «Благодарний Еродій» (чудний глум)
06 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Ножі в курях, або Спадок мірошника» (16+)

09 жовтня, ср, 19:00 – Вистава «Королева краси» (16+)
11 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Королева краси» (16+)
12 жовтня, сб, 19:00 – Вистава «Так казав Заратустра» (драматичний урок)
13 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Маркіза de Sade» (трагіфарс у трьох діях) (16+)

18 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Апокрифи» (драматична поема)
19 жовтня, сб, 19:00 – Вистава «Забави для Фауста» (гра з текстами)
20 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Маркіза de Sade» (трагіфарс у трьох діях) (16+)

23 жовтня, ср, 19:00 – Вистава «Ножі в курях, або Спадок мірошника» (16+)
25 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Лісова пісня» (в трьох колядах) (16+)
26 жовтня, сб, 19:00 – Вистава «Формули екстази» (поетична інсталяція)
27 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Так казав Заратустра» (драматичний урок)

Львівський академічний духовний театр «Воскресіння»
пл. генерала Григоренка, 5
+38 (032) 261-63-10, 261-63-50, www.voskresinnia.eu

28 вересня – 6 жовтня – 30-ий міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев – 2019»

11 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Доньки-матері» (драма-комедія)
12 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Доньки-матері» (драма-комедія)
13 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Доньки-матері» (драма-комедія)

18 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Він, вона, вікно, покійник» (комедія)
19 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Він, вона, вікно, покійник» (комедія)
20 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Він, вона, вікно, покійник» (комедія)

25 жовтня, пт, 19:00 – Вистава «Серпень.Графство Осейдж» (сімейна історія) ПРЕМ’ЄРА!
26 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Серпень.Графство Осейдж» (сімейна історія) ПРЕМ’ЄРА!
27 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Серпень.Графство Осейдж» (сімейна історія) ПРЕМ’ЄРА!

Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
вул. Городоцька, 36
+38 (032) 233-31-88, www.teatrlesi.lviv.ua

06 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Timetravellers» (sci fi + нова драма) (16+)

08 жовтня, вт, 19:00 – Моновистава «Інтерв’ю з другом» | галерея сценографії ПРЕМ’ЄРА!
11 жовтня, пт, 19:00 – Перформативне читання п’єси «Монстри руйнують висотки» (16+)
13 жовтня, нд, 18:00 – Вистава «Горизонт 200» (постдокументальна вистава) (16+)

15 жовтня, вт, 19:00 – Перформативне читання п’єси «Березень» | галерея сценографії
17 жовтня, чт, 19:00 – Моновистава «Інтерв’ю з другом» | галерея сценографії ПРЕМ’ЄРА!

22 жовтня, вт, 19:00 – Перформативне читання п’єси «Березень» | галерея сценографії
27 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Люди» (інструкція на 1 дію)

Перший театр
вул. Гнатюка, 11
+38 (032) 255-33-30, 255-32-74, www.nashteatr.lviv.ua

01 жовтня, вт, 13:00 – Вистава «Проданий сміх» (філософська казка) (9+)
02 жовтня, ср, 11:00 – Вистава «Русалонька» (казка на 2 дії) (7+)
03 жовтня, чт, 12:00 – Вистава «Шевченко.UA»
05 жовтня, сб, 17:00 – Вистава «Ромео і Джульєтта» (трагедія) (16+)
06 жовтня, нд, 12:00 – Вистава «Принцеса і сто поцілунків» (казка для батьків з дітьми)

08 жовтня, вт, 11:00 – Вистава «Принцеса і сто поцілунків» (казка для батьків з дітьми)
09 жовтня, ср, 11:00 – Вистава «Beautiful Карпати» (вивчаємо англійську разом) (4+)
10 жовтня, чт, 13:00 – Вистава «Шевченко.UA»
11 жовтня, пт, 13:00 – Вистава «Оскар…» (маленька історія великої людини) (16+)
12 жовтня, сб, 18:00 – Вистава «Крила ангела» (театральна імпровізація)
13 жовтня, нд, 19:00 – Вистава «Диплом» (перформанс/документ) (18+)

16 жовтня, ср, 13:00 – Вистава «Проданий сміх» (філософська казка) (9+)
17 жовтня, чт, 13:00 – Вистава «Проданий сміх» (філософська казка) (9+)
18 жовтня, пт, 12:00 – Вистава «Проданий сміх» (філософська казка) (9+)
20 жовтня, нд, 12:00 – Вистава «О 8-ій вечора на Ковчезі» (історія на 2 дії) (6+)

22 жовтня, вт, 12:00 – Вистава «Русалонька» (казка на 2 дії) (7+)
23 жовтня, ср, 17:00 – Вистава «Ромео і Джульєтта» (трагедія) (16+)
24 жовтня, чт, 12:00 – Вистава «Принцеса і сто поцілунків» (казка для батьків з дітьми)
25 жовтня, пт, 11:00 – Вистава «Проданий сміх» (філософська казка) (9+)

31 жовтня, чт, 19:00 – Вистава «Осінь на Плутоні»

Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»
вул. Фредра, 6
+38 (032) 261-31-25, 261-21-27, www.puppet.lviv.ua

04 жовтня, пт, 12:00 – Вистава «Хто сказав «Няв» (2+)
05 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «Колобок»
06 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Снігова королева» (4+)

11 жовтня, пт, 12:00 – Вистава «Теремок» (2+)
12 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «Хрясь рятує друзів» (4+)
12 жовтня, сб, 19:00 – Вистава «Гамлет» | вистава для дорослих
13 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Лисеня-хитрун» (3+)

18 жовтня, пт, 12:00 – Вистава «Веселі ведмежата» (2+)
19 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «Горіхова гілочка» (4+)
19 жовтня, сб, 19:00 – Вистава «Божественна комедія» | вистава для дорослих
20 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Музична крамничка»

25 жовтня, пт, 12:00 – Вистава «В гості до Сонечка» ПРЕМ’ЄРА!
26 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «В гості до Сонечка» ПРЕМ’ЄРА!
27 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «В гості до Сонечка» ПРЕМ’ЄРА!

Львівський академічний обласний театр ляльок
пл. Данила Галицького, 1
+38 (032) 235-58-32, www.lvivpuppet.com

04 жовтня, пт, 11:00, 17:00 – Вистава «Стук-Грюк» (вистава для малечі до 3-ох)
05 жовтня, сб, 11:00, 17:00 – Вистава «Стук-Грюк» (вистава для малечі до 3-ох)
05 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «Я люблю вас, Ромашко!» (казка на 2 дії)
06 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Шапочка. Червона» (казка)

12 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «Шапочка. Червона» (казка)
13 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Золоторогий Олень» (казка на 2 дії)

18 жовтня, пт, 11:00, 17:00 – Вистава «Стук-Грюк» (вистава для малечі до 3-ох)
19 жовтня, сб, 11:00 – Вистава «Стук-Грюк» (вистава для малечі до 3-ох)
19 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «А де ж п’яте?» (казка на 2 дії)
20 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Кіт у чоботях»

25 жовтня, сб, 11:00 – Вистава «Стук-Грюк» (вистава для малечі до 3-ох)
26 жовтня, сб, 12:00, 14:00 – Вистава «Таємниця Лісовичка»
27 жовтня, нд, 12:00, 14:00, 16:00 – Вистава «Я люблю вас, Ромашко!» (казка на 2 дії)

Театральний центр «Слово і голос»
вул. Городоцька, 38
+38 (032) 225-77-09, www.wordvoice.org

Реклама на сайті

Коментарі

Реклама на сайті

вверх