Нічні автобуси

Нічні автобуси

м. Львів

При виникненні конфліктних ситуацій – звертайтесь до:
+38 (032) 261-55-66, у робочі години та дні тижня – управління транспорту та зв’язку ЛМР
+38 (032) 253-34-56, з 23:00 до 06:00
– 15-80, цілодобова гаряча лінія міста

Увага! Оновлено 01.05.2017 (Управління транспорту ЛМР: +38 (032) 261-55-66)

Графік руху нічних автобусів у Львові

Графік руху нічного автобуса 1Н

Зупинки Час відправлення
Залізничний вокзал 23:40 ↓ 1:02 1:10 ↓ 2:22 2:30 ↓ 3:42 3:50 ↓ 5:16
вул. Городоцька 23:47 0:56 1:12 2:16 2:32 3:36 3:52 5:14
Церква Анни 23:55 0:53 1:15 2:13 2:35 3:33 3:55 5:12
пл. Різні 23:58 0:50 1:18 2:10 2:38 3:30 3:58 5:08
просп. Чорновола (McDonald`s) 0:02 0:46 1:22 2:06 2:42 3:26 4:02 5:05
просп. Чорновола (Арсен) 0:04 0:44 1:24 2:04 2:44 3:24 4:04 5:02
просп. Чорновола (Бомба) 0:06 0:42 1:26 2:02 2:46 3:22 4:06 5:00
вул. Мазепи (Сільпо) 0:09 0:39 1:29 1:59 2:49 3:19 4:09 4:57
вул. Мазепи (Збоїща) 0:11 0:37 1:31 1:57 2:51 3:17 4:11 4:55
вул. Грінченка 0:14 0:34 1:34 1:54 2:54 3:14 4:14 4:52
Галицьке перехрестя 0:27 0:30  1:42 1:50  3:02 3:10  4:27 4:50 

Графік руху нічного автобуса 2Н

Зупинки Час відправлення
пл. Різні 23:40 ↓ 1:18 1:28 ↓ 2:56 3:06 ↓ 4:38 4:50 ↓
Церква Анни 23:42 1:16 1:30 2:54 3:08 4:32 4:52
Залізничний Вокзал 23:50 1:11 1:35 2:49 3:13 4:27 4:54
ТЦ «Скриня» 0:02 1:06 1:40 2:44 3:18 4:22 4:56
Мотозавод 0:05 1:03 1:43 2:41 3:21 4:19 4:59
вул. Окружна 0:07 1:01 1:45 2:39 3:23 4:17 5:01
вул. Любінська 0:09 0:59 1:47 2:37 3:25 4:15 5:03
вул. Патона 0:12 0:56 1:50 2:34 3:28 4:12 5:06
вул. Ряшівська 0:14 0:54 1:52 2:32 3:30 4:10 5:08
Церква Воскресіння Господнього 0:18 0:50 1:56 2:28 3:34 4:06 5:12
ТЦ «Метро» (Кільце) 0:29 0:39  2:07 2:17  3:45 3:55  5:23

Графік руху нічного автобуса 3Н

Зупинки Час відправлення
Залізничний Вокзал 23:45 ↓ 1:13 1:23 ↓ 2:38 2:48 ↓ 4:03 4:13 ↓
пл. Кропивницького 23:50 1:11 1:25 2:36 2:50 4:01 4:15
Церква Анни 23:55 1:08 1:28 2:33 2:53 3:58 4:18
пл. Різні (по Дорошенка) 0:00 1:04 1:32 2:29 2:57 3:54 4:22
вул. Академіка Сахарова 0:10 0:58 1:38 2:23 3:03 3:48 4:28
Зупинка «вул. Бойківська» 0:14 0:54 1:42 2:19 3:07 3:44 4:32
Податкова (вул. Стрийська) 0:19 0:49 1:47 2:14 3:12 3:39 4:37
Зупинка «вул. Стрийська-Хуторівка» 0:23 0:45 1:51 2:10 3:16 3:35 4:41
Автовокзал 0:27 0:41 1:55 2:06 3:20 3:31 4:45
ТЦ «King Cross Leopolis» 0:29 0:39  1:59 2:04  3:24 3:29  5:00

Графік руху нічного автобуса 4Н

Зупинки Час відправлення
Залізничний Вокзал 23:45 ↓ 1:10 1:18 ↓ 2:38 2:46 ↓ 4:06 4:10 ↓
пл. Кропивницького 23:52 1:06 1:22 2:34 2:50 4:02 4:14
Оперний театр 0:01 1:01 1:26 2:29 2:54 3:57 4:18
просп. Свободи 0:03 0:58 1:31 2:26 2:59 3:54 4:23
Галицький ринок 0:05 0:55 1:33 2:23 3:01 3:51 4:25
пл. Петрушевича 0:09 0:52 1:37 2:20 3:05 3:48 4:29
Польське консульство 0:13 0:48 1:41 2:16 3:09 3:44 4:33
просп. Червоної Калини (Верхній шувар) 0:19 0:42 1:47 2:10 3:15 3:38 4:39
просп. Червоної Калини (Поліклініка) 0:23 0:38 1:51 2:06 3:19 3:34 4:43
росп. Червоної Калини (Санта Барбара) 0:27 0:35  1:55 2:03  3:23 3:31  4:50

Графік руху нічного автобуса 5Н

Зупинки Час відправлення
Залізничний вокзал 23:45 ↓ 1:25 1:30 ↓ 2:52 2:55 ↓ 4:16 4:18 ↓
Церква Анни 23:55 1:21 1:34 2:48 2:59 4:12 4:22
Оперний театр 23:59 1:19 1:36 2:46 3:01 4:10 4:24
просп. Свободи 0:04 1:17 1:39 2:44 3:03 4:03 4:31
пл. Митна 0:14 1:12 1:43 2:39 3:08 4:03 4:31
Обласна клінічна лікарня (вул. Личаківська) 0:21 1:07 1:48 2:34 3:13 3:58 4:36
Зупинка «вул. Котика» 0:27 1:00 1:55 2:27 3:19 3:51 4:43
Зупинка «вул. Таджицька» 0:33 0:55 2:00 2:22 3:24 3:46 4:48
Церква Благовіщення (вул. Пасічна) 0:38 0:50 2:05 2:17 3:29 3:41 4:50
8 лікарня (вул. Дністровська) 0:43 0:45  2:10 2:12  3:34 3:36  4:55

Графік руху нічного автобуса 6Н

Зупинки Час відправлення
пл. Різні 23:40 ↓ 1:41 1:51 ↓ 3:40 3:50 ↓
Церква Анни 23:47 1:36 1:56 3:36 3:54
пл. Кропивницького 23:55 1:31 2:01 3:32 3:58
ТЦ «Скриня» 0:04 1:22 2:10 3:24 4:06
Церква Вознесіння (вул. Сяйво) 0:11 1:15 2:17 3:16 4:12
Зупинка «Левандівське Озеро» (вул. Повітряна) 0:16 1:10 2:22 3:12 4:16
Зупинка «Винниця» (вул. Левандівська) 0:21 1:05 2:27 3:08 4:20
Зупинка «Рясне-1» (вул. Шевченка) 0:27 0:59 2:33 3:03 4:25
Зупинка «Панаса Сотника» 0:31 0:55 2:37 3:00 4:31
Рясне-2 (вул. Величковського) 0:38 0:48  2:44 2:54  4:40

Графік руху нічного автобуса 7Н

Зупинки Час відправлення
пл. Різні 23:40 ↓ 1:15 1:25 ↓ 2:45 2:55 ↓ 4:15 4:25 ↓
Церква Анни 23:43 1:13 1:27 2:43 2:57 4:13 4:27
пл. Кропивницького 23:48 1:09 1:31 2:39 3:01 4:09 4:31
Залізничний Вокзал 23:53 1:05 1:35 2:35 3:05 4:05 4:35
ТЦ «Скриня» 23:59 1:00 1:40 2:30 3:10 4:00 4:40
вул. Кульпарківська-Городоцька 0:04 0:56 1:44 2:26 3:14 3:56 4:44
вул. Кульпарківська-Володимира Великого 0:10 0:50 1:50 2:20 3:20 3:50 4:50
Аквапарк 0:15 0:45 1:55 2:15 3:25 3:45 4:55
вул. Наукова 0:20 0:40 1:57 2:13 3:27 3:43 4:57
вул. Наукова (Симоненка) 0:25 0:35  2:00 2:10  3:30 3:40  5:00

Увага! Оновлено 01.05.2017 (Управління транспорту ЛМР: +38 (032) 261-55-66)

Коментарі

  • Zhora Obzhora

    Стою годину на пл.Різні. жодна нічна маршрутка не приїхала. Навіщо публікувати розклад, який не є дійсним? Я, і всі решта тут люди, не чекали б стільки.

    • lvivonline

      Розклад був дійсним на момент опублікування та з наступними змінами, про які повідомляло управління транспорту через ЗМІ. Однак відстежити останні зміни складно – нас про них безпосередньо не повідомляли.

      Розклад руху оновили станом на 29 липня 2016 – ця інформація подається до та після таблиці (як і подавалась раніше). Даруйте за створені незручності.

  • Максим

    Може ви, бл**, оновите графік нарешті? На*уя ото лишати і надавати людям недостовірну інформацію??

    • lvivonline

      На жаль нас АТП не повідомляє про зніми в русі. Дата оноволення графіку руху була прописана. Ми жодного відношення та зв’язків з органами влади не маємо.

      Інформацію оновили. Даруйте за створені незручності.

      Ваш коментар буде видалено через використання ненормативної лексики. Сподіваємось на розуміння

  • Didok

    Графік ще дійсний?

    • lvivonline

      Змін у розкладі не помічали

  • Ігор

    На Новий рік нічні працюватимуть?

  • Яна Борейко

    Чи є дійсний даний графік?

  • Yurko Rymar

    І відповідальних за цей бардак нема…
    Видаліть цю сторінку негайно, бо вона щодня створює комусь незручності, а повинна допомагати.

  • Alex Dosuzhiy

    Водій нічного автобусу ВС 8211 ЕН присвоїв гроші які я випадково дав йому (245грн), у одній кишені було 8грн у іншій 245, я переплутав і кинув йому 245, в свою чергу водій промовчав про це, і ще більше, коли я його дочекався на зупинці на зворотньому шляху, він стверджував що нічого подібного не знає.Я впевнений на 100% що я кинув ту суму (245грн) йому.Дякую за “чесність” водії.

  • Ростислав Тарнавський

    Альо Гараж ….шо за ху$на …шо за брєд. … де ті маршрутки…. 5Н в графіку 03:01 має бути на площі Різні… Вже 03:20 …. Вони всі запізнюються або не їздять. … Зробіть щось! !!!!

  • Іван

    Сьогодні в ніч з10.05на 11.05 о 2:22 воді автобуса 3н незупинявся на зупинках в зв’язку з тим що він щолкав свій довбаний телефон задрот він навіть нераагував на те що його зупиняли прийміть будь-ласка міри

  • Іван

    Як зв’язатись з даним АТП що надає послуги нічних маршрутів або зателефонуйте мені самі 0673894591 мій номер, що до скарг на водіїв які незупиняються на зупинках

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Зверніться в Управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради (вул. Сахарова, 2), тел.: +38 (032) 261-55-66

  • Лена

    де той транспорт, чекала з дитиною його 30 хвилин, так і не приїхав, знала б викликала таксі, замерзли аж жах, нащо писати той графік, якщо він не дійсний. Нормальних слів не можу знайти. Одні придурки працюють.

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Ви можете зі скаргою звернутись до Управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради (вул. Сахарова, 2), тел.: +38 (032) 261-55-66

вверх