traffic_gemius
Автовокзал / розклад руху

Автовокзал / розклад руху

м. Львів, вул. Стрийська, 109
+38 (032) 234-44-44, 242-45-05
Вокзал побудований у 1980 році, розрахований на відправлення до 800 пасажирів на годину. У тильній стороні автовокзалу створений цокольний поверх, де розміщені допоміжні служби, камери зберігання і криті перони прибуття і відправлення автобусів. На другому поверсі знаходяться зал очікування, готель і кафе.

Увага! Оновлено 07.04.2017 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу (Львів)

Година Станція відправлення
(початкова)
Станція прибуття
(кінцева)
Марка автобусу Періодичність курсування
(дні тижня)
00:20 Чернівці Щецін Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
01:10 Чернівці Єлена Гура Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
02:20 Київ 1 Валбжих Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
03:45 Варшава Дрогобич Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
04:10 Ужгород Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
04:40 Прага Камянець Подільський Neoplan пн, вт, нд
04:40 Прага Камянець Подільський Neoplan чт, пт, сб
06:00 Київ 1 Вроцлав Volvo вт, чт, сб, нд
06:10 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
06:30 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
06:40 Львів Чортків Еталон пн, пт, сб, нд
06:45 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:05 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:05 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:10 Бидгощ Івано-Франківськ Neoplan пн, вт, чт, пт
07:10 Бидгощ Івано-Франківськ Neoplan ср, нд
07:10 Гданськ Умань Vanhool чт
07:10 Львів 8 Ужгород Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:10 Гданськ Івано-Франківськ Vanhool пт, ср
07:10 Гданськ Івано-Франківськ Vanhool
07:15 Львів Хмільник Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:30 Львів 8 Кути# Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:40 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:45 Моршин Люблін MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Львів Могилів-Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Київ 1 Вроцлав Vanhool ср, пт, нд
08:15 Херне Херсон Scania вт
08:15 Бонн Херсон Scania вт
08:15 Херне Херсон Scania сб
08:15 Бонн Херсон Scania сб
08:20 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:20 Вроцлав Херсон Neoplan вт, сб
08:20 Вроцлав Київ Ас"Київ З/В" Neoplan пн, ср, чт, пт, нд
08:25 Кьольн Херсон Scania вт, сб
08:30 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:10 Львів 8 Чернівці Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:10 Новий Розділ Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:15 Львів 8 Хуст Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:20 Луцьк Моршин Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:30 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:40 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:00 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:00 Вроцлав Чернівці Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:10 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:15 Львів Камянець Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:35 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:40 Львів Тульчин Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:00 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:10 Львів 8 Косів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:15 Львів 8 Тячів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:15 Львів Любешів Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:25 Львів Бережани Mercedes пт, вт, ср, чт, пт
11:50 Трускавець Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:00 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:00 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:10 Львів Івано-Франківськ Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:15 Івано-Франківськ Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:25 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:30 Львів 8 Вижниця Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:40 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:50 Львів Чернівці Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:05 Львів Луцьк Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:10 Чернівці Ченстохова Scania
13:15 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:30 Львів 8 Хуст Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:35 Львів Городенка Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:55 Львів Бучач Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:55 Львів 8 Калуш Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:00 Львів Рівне Еталон
14:00 Львів 8 Ворохта Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:00 Львів Вараш Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:15 Трускавець Люблін MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:25 Херсон Прага Neoplan сб
14:25 Львів Коломия Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:25 Херсон Прага Neoplan ср
14:25 Камянець Подільський Прага Neoplan пт, нд
14:25 Камянець Подільський Прага Neoplan вт, чт
14:30 Херсон Кьольн Scania сб
14:30 Херсон Херне Scania ср
14:30 Херсон Бонн Scania ср
14:30 Львів 8 Тячів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:30 Київ Дачна Дортмунд Neoplan ср, чт, сб, нд
14:30 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:30 Херсон Кьольн Scania ср
14:30 Херсон Херне Scania сб
14:30 Херсон Бонн Scania сб
14:55 Львів Заліщики Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:55 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пт, нд
15:00 Львів Люблін Vanhool
15:05 Львів Рожище Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:10 Львів Бережани Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:25 Львів Хоростків Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:30 Львів Луцьк Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:45 Моршин Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:50 Львів Жешув Setra чт, нд
15:50 Львів Камянець Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:05 Чернівці Рига Neoplan нд
16:05 Львів Яремче Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:10 Львів Волочиськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт
16:20 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:30 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:35 Львів Городок (Хм.) Еталон пн, пт, нд
17:00 Львів 8 Кишинів Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:00 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:00 Київ Ас"Київ З/В" Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:05 Львів Чортків Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:10 Луцьк Буковель# Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:15 Рахів Ліберець Neoplan пн, ср, чт, пт, сб
17:15 Львів 8 Солотвино# Еталон
17:15 Львів Рівне Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:25 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:45 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:00 Львів Варшава Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:00 Київ Ас"Київ З/В" Варшава Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:10 Львів 8 Чернівці І-Van пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:15 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:20 Моршин Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:30 Люблін Трускавець MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:30 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Київ Ас"Київ З/В" Лодзь Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Львів Лодзь Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:45 Львів Бучач Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:00 Львів Рогатин Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:10 Чернівці Прага Mercedes вт, ср, пт, сб, нд
19:10 Хуст Київ 1 Neoplan
19:25 Львів Яремче Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:25 Луцьк Новий Розділ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Трускавець Бориспіль "Аеропорт" Setra пт, пт, сб, нд
20:10 Львів Луцьк Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
20:20 Дрогобич Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
20:50 Івано-Франківськ Брно Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб
21:10 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
21:30 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
21:35 Яремче Познань Setra ср, сб
21:40 Чернівці Плзень Neoplan пт, чт, пт
21:40 Чернівці Плзень Neoplan пн, ср, сб, нд
22:00 Львів Краків Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:00 Львів Краків EOS пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:10 Київ 1 Прага Vanhool пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:10 Долина Лодзь Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:45 Львів 8 Київ 1 Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
23:00 Умань Гданськ Vanhool вт
23:00 Івано-Франківськ Бидгощ Neoplan вт, ср, сб, нд
23:00 Івано-Франківськ Гданськ Vanhool пн, пт
23:00 Івано-Франківськ Бидгощ Neoplan пн, пт
23:40 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

Увага! Оновлено 07.04.2017 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Коментарі

  • Vitalii

    Львів Івано Франківськ 18.11.16
    Водій хамло і не маршрутка а рукавичка не пропустив ні одну зупинку..

  • Вольга

    Добрый вечер!
    интересует автобус Львов-Яремче на 25.12, отправление в 19:25. Почему-то на Вашем сайте не вижу этого рейса, а значит не могу приобрести билет онлайн. Это какой-то сбой?

  • Mariya Tomkiv

    Добрий день, скажіть, будь ласка, який останній рейс зі Львова до Калуша або Івано-Франківська.

  • Віка

    доброго вечора, мене цікавить чи відправився сьогодні рейс львів луцьк на 20:10??

  • Michail Grebeshkov

    Здравствуйте,06.01.17 в 13-00 моя дочь приехала на автовокзал вул.Стрийська, 109, имея билет на автобус черновцы-Прага на 16-00, обратившись в Довидку к менеджеру Юсепчук ярославе Николаевне с вопросом на какую платформу прибывает автобус, получила ответ, что автобус снят с маршрута, моя жена разговаривала по телефону с менеджером Юсепчук (разговор записан на диктофон), Юсепчук сказала: “вашего автобуса не будет, что деньги вернут вам там где вы покупали билет, берите новый билет, на сегодня единственный автобус до Праги на 22-10 и осталось одно место”. Моя дочь купила билет за 1000грн и ждала автобус в зале ожидания, позвонив диспетчеру, на телефон указанный на билете на 16-00 (к сожалению, позвонили поздно, не могли такое предположить, что в справочном бюро дали ложную информацию) Диспетчер инфобуса сообщила, что автобус по графику 5 мин. как выехал со Львова, дочь в панике прибежала в Довидку, ребенку 18 лет только исполнилось, у нее проблемы со здоровьем, Юсепчук сказала ничего не знаю, я ни причем, компьютор виноват, делайте что хотите. Как такие безответственные и бессовестные люди могут работать, для чего на вокзале Довидка????? Дочь позвонила водителю (тел. дала диспетчер), попросила подождать, взяла такси и догнала свой автобус. В результате заведомой ложной информации полученной в справочном бюро автовокзал вул. Стрийська,109, у нашей дочки нервный стрес, мы потеряли 1000грн за купленный ненужный билет и 120грн на такси. Мне хотелось бы получить ответ, на мою жалобу, как отреагирует руководство международного вокзала, который является воротами Украины в Европу. Мы намерены добиться моральной и материальной компенсации от автовокзала, обратившись в соответствующие инстанции.

  • Sasha Garkusha

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи відходять з цього автовокзалу автобуси, що їдуть через ЯСИНЯ?

  • Галина Ганжела

    Добрый день! Какие автобусы идут до Жешува? И в какое время? Интересуют рейсы после 20-00. Спасибо.

  • Zlatoslava Luka

    Доброго дня!
    Можна дізнатися, коли і які автобуси їдуть до Гошева?

  • Galya

    Ужасный вокзал. Дозвониться к диспетчеру нереально, чай видимо пьёт.

  • Владимир Владиленович Столбин

    Ужасный вокзал. Дозвониться к диспетчеру нереально, чай видимо пьёт. ! 100%

  • Владимир Владиленович Столбин

    Индейцы автобусные .читайте тот КАЛ который про вас пишут ТУТ .Вас разогнать ,а руководство на аудит и на кичу))
    0322440046 захотите ещё раз тоже самое услышать позвоните

  • Куць Анжела

    Чи можливо з вашого вокзалу виїхати до Ужгорода. Якими рейсами?

вверх