Транспорт

Автовокзал (розклад руху)
Автовокзал (розклад руху)
м. Львів, вул. Стрийська, 109
+38 (032) 234-44-44, 242-45-05

Вокзал побудований у 1980 році, розрахований на відправлення до 800 пасажирів на годину. У тильній стороні автовокзалу створений цокольний поверх, де розміщені допоміжні служби, камери зберігання і криті перони прибуття і відправлення автобусів. На другому поверсі знаходяться зал очікування, готель і кафе.

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу (Львів)

Станція відправлення Станція прибуття Час відправлення з Автовокзалу Автобус Дні тижня
Київ (АС-1) Хуст 03:35 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Ужгород Луцьк 04:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Прага Кам’янець-Подільський 04:40 Neoplan 2,5,7
Миколаїв Люблін 06:00 Vanhool 1,2,3,4,5,6
Львів Івано-Франківськ 06:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 06:10 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Трускавець 06:15 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 06:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чортків 06:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 06:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Гданськ Івано-Франківськ 07:10 MAN 7
Львів (АС-8) Ужгород 07:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хмільник 07:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кути 07:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хуст 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Могилів-Подільський 08:00 Otokar 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 08:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 08:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Київ 08:20 Neoplan 1,2,4,6
Львів Заліщики 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 08:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Мадрид 09:00 Neoplan 4
Львів (АС-8) Чернівці 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Новий Розділ Луцьк 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Хуст 09:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Моршин 09:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 09:30 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 09:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 09:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 10:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Чернівці 10:00 Neoplan 5,6
Вроцлав Івано-Франківськ 10:00 Neoplan 1,2,3,4
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 10:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець Подільський 10:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Буковель Луцьк 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тульчин 10:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Косів 11:10 Karosa, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Шацьк 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Тячів 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Любешів 11:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 11:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Прага 11:30 Setra 6
Львів Чортків 11:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 11:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 12:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Бориспіль (Аеропорт) 12:05 Mitsubishi 5,7
Львів Івано-Франківськ 12:10 MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 12:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Вижниця 12:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 12:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Підгайці 12:50 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чернівці 12:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 13:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 13:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Золочів Карлові Вари 13:30 Karosa 1
Львів (АС-8) Хуст 13:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городенка 13:35 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Гусятин 13:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 13:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 13:55 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 13:55 ПАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рівне 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Кузнецовськ 14:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ворохта 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Люблін 14:15 MAN 7
Львів Коломия 14:25 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Кам’янець-Подільський Прага 14:25 Neoplan 4,7
Кіровоград Трієр 14:30 Neoplan 7
Київ (АС-5) Дортмунд 14:30 Neoplan 3,4,6,7
Львів (АС-8) Тячів 14:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 14:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Заліщики 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Дуйсбург 15:00 Neoplan 2
Львів Рожище 15:05 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 15:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бережани 15:10 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хоростків 15:25 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 15:25 ИК-250 1,2,3,4,5,6,7
Львів Борщів 15:30 Mercedes 5,7
Моршин Луцьк 15:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Ясень 15:50 Мan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець-Подільський 15:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Жешув 15:50 Setra 4,7
Київ (АС-5) Констанц 16:00 Neoplan 2,6
Львів Яремче 16:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 16:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Волочиськ 16:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 16:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Фоджіа 16:30 Mercedes 2
Львів Луцьк 16:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городок (Хм.) 16:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бурштин 16:50 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 16:55 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 17:00 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кишинів 17:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Вроцлав 17:00 Setra 1,3,5,7
Чернігів Севілья 17:00 Neoplan 4
Львів Вроцлав 17:00 Neoplan 2,4,6
Львів Чортків 17:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Буковель 17:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Монастириська 17:10 ПАЗ 5
Львів (АС-8) Солотвино 17:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Салерно 17:15 Mercedes 4,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 17:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 17:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Козова 17:40 ЛАЗ 5,7
Львів Калуш 17:43 Еталон 1,5
Львів Тернопіль 17:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 18:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 18:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Вільнюс 18:10 Neoplan 4,7
Львів Ужгород 18:15 Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів Тернопіль 18:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Моршин Луцьк 18:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 18:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Люблін Трускавець 18:30 MAN 1
Львів Лодзь 18:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 18:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рогатин 19:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 19:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Хуст Київ (АС-1) 19:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 19:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Яремче 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Новий Розділ 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Бориспіль (Аеропорт) 19:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Вроцлав 19:30 Neoplan 1,7
Івано-Франківськ Вроцлав 19:30 Neoplan 2,3,4,5,6
Львів Луцьк 20:10 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 20:20 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Шацьк Івано-Франківськ 20:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 21:10 Богдан 5,7
Львів Варшава 21:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Краків 22:00 Neoplan, EOS 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Київ (АС-1) 22:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Одеса Карлові Вари 23:00 Neoplan 4,7
Івано-Франківськ Гданськ 23:00 MAN 5
Луцьк Ужгород 23:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Джерело: www.bus.com.ua

Реклама

Читайте також
vokzal

Львів є важливим залізничним вузлом, через який візбувається сполучення західних областей України (Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської) з іншою частиною держави

Приміський залізничний вокзал Львова

Приміський залізничний вокзал обслуговує приміські поїзди західного та південного напрямів – на Стрий, Моршин, Трускавець, Лавочне, Мукачево, Ходорів, Жидачів, Самбір, Сянки, Шкло, Мостиська, Судову Вишню.

Коментарі
  • Віталій

    коли іде автобус львів хмельницьк ??? скільки коштує ???

  • Viktor Hupalo

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка: потрібно 30 травня на 22:00 прибути в Луцьк зі Львова.
    і скажіть о котрій відправляються автобуси на Луцьк між 5 і 7 годиною.
    дякую,

  • Oleg Venchak

    скiльки коштує квиток до Кракова і години відправки? Дякую

  • Марія

    Дорого дня. Чи можна купити квитки самому в онлайні? на якому сайті?
    Дякую

  • Марія

    Доброго дня.
    Чи можна купити квиток в онлайні, на якому сайті???

  • АНДРІЙ

    добрий день син їхав з армії десь вчора вїдпочивали у кафе у вас на автостанції
    і загубив воєнний квиток і якісь документи уфайлику може хтось приносив дайте знати.дуже дякую…

    .

  • АНДРІЙ

    мій тел.0667618857

  • галя

    напишіть будь ласка чи є рейс на манчестер великобританія

  • Орест

    в якій годині самий перший рейс на ІВАНО – ФРАНКІВСЬК ?

  • Олег

    Скажіть корсують автобуси сполучення Львів-Лодзь? в які дні? і ціна квитка?

    • lvivonline

      доброго дня
      щодня Київ-Лодзь, зі Львова о 18:40, прибуття у Лодзь о 05:30;
      по середах Київ-Познань, зі Львова о 22:30, прибуття о 14:10.
      вартість 650 грн, але варто уточнити за тел.: 234-44-44

  • Олег

    Львів- Лодзь проїжає через Пьотркув-Трибунальский?

    • lvivonline

      так, прибуття о 04:30

  • юрій

    Львів-Любпін вечірні рейси будь-ласка.ціна квитка?

  • Юрій

    Добрий день! Підкажіть автобуси на Вроцлав через який пункт пропуску проїжджають?

  • Василь Галик

    Доброго дня.Чи їздить автобус зі Львова на Хмельницький.Якщо так то цікавить розклад на 5/06.Дякую

  • Олександр

    Доброго дня! Скажіть будьте паскаві,чи е квиткі на автобус Львів -Вроцлав 04.06.2015

  • Jan Rybicki

    Доброго дня! я турист с Польшы. скажите пожа́луйста когда c Львів в Київ автобуси корсують?

  • 5Уляна Бобало

    скажіть розклад автобусів з львова до рівного і навпаки

  • Оксана

    скажіть, будь ласка, завтра 19.06. буде автобус на Борщів о 15:30?

  • Наталія

    яка вартість квитка до Варшави?

    • lvivonline

      нещодавно була 525 грн, однак тепер варто уточнити у довідковій за тел.: 234-44-44

  • Назар

    Добрий день. Цікавить рейс з Івано-Франківська чи Калуша до Варшави. Хочемо підсідати у Долині і їхати до Любліна. У якій годині він приблизно буде у Долині, яка вартість і які дні їздить? Дякую!

  • Валентин

    Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є у п’ятницю автобуси до Сваляви і, якщо є, то о котрій годині вони відправляються? Дякую.

  • Виктория

    Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як я можу забронювати квиток на автобус Львiв-Гданськ? Яка цiна на нього та по яких днях вiн здiйснює рейси? Заздалегiдь величезне дякую за вiдповiдь.

  • Наталія

    Добрий день! Скажіть будь ласка як з Перемишля доїхати до Львова у суботу 04.07?дуже дякую за відповідь

  • Валерія Харченко

    Підкажіть, будь ласка, чи є якісь автобусні рейси зі Львова до Познані (Польща)? заздалегідь дуже дякую)

  • Світлана

    Доброго дня! Скажіть будь-ласка, рейс на Ка”янець-Подільськ є один? В які дні і вартість квитка? Дякую!

  • Nataliya Andrianova

    Доброго дня! Мені треба забронювати квиток зі Львову до Брно (Чехія), але я незнаю через який час автобус опиняється на кордоні, і через це незнаю на який день мені бронювати квиток, на 30.09.15 чи на 01.10.15 (віза буде з 01.10.15)

  • Євгенія

    Доброго дня! Яким автобусом можна доїхати зі Львову до Хмельницького зранку 3 серпня?

  • Masha Avilova

    Доброго дня, скажіть будь-ласка, яка ціна квитка Львів-Вроцлав, скільки часу займае подорож, через скільки часу я буду на кородоні зі Львова, і скільки коштує квиток?

  • Kateryna Venikova

    Доброго дня, підскажіть будь ласка, вартість квитка на автобус Львів – Заліщики, що відправляється з головного автовокзалу о 08.30.

  • Люда Незнановська

    скажіть будьласка ціну на квиток львів-варшава і чи потрібно попередньо замовляти чи немає проблем з квитками

  • леся

    львів-варшава їде через рикки???

  • Іван

    Підкажіть скільки потрібно заплатити за проїзд Львів – Івано-Франківськ, і скільки часу він їде якщо вирушити о 6:10?

  • Іван

    Скільки буде коштувати з Львова до Івано-Франківська і скільки час буде їхати якщо вирушити в 6:10?

  • Наталя

    Чи є рейс Львів – Болонья(Італія) на 25-27 серпня 2015 року і яка ціна

  • Maksym Matsyupa

    Який найпізніший рейс до Івано-Франківська?

  • Катерина

    Скажіть буддласка в які годині прибуває сьогодні І.Франківськ Київ рейс 904/32 до Львова

Ми у соц.мережах