Транспорт
Автовокзал (розклад руху)

м. Львів, вул. Стрийська, 109
+38 (032) 234-44-44, 242-45-05

Вокзал побудований у 1980 році, розрахований на відправлення до 800 пасажирів на годину. У тильній стороні автовокзалу створений цокольний поверх, де розміщені допоміжні служби, камери зберігання і криті перони прибуття і відправлення автобусів. На другому поверсі знаходяться зал очікування, готель і кафе.

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу (Львів)

Станція відправлення Станція прибуття Час відправлення з Автовокзалу Автобус Дні тижня
Київ (АС-1) Хуст 03:35 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Ужгород Луцьк 04:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Прага Кам’янець-Подільський 04:40 Neoplan 2,5,7
Миколаїв Люблін 06:00 Vanhool 1,2,3,4,5,6
Львів Івано-Франківськ 06:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 06:10 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Трускавець 06:15 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 06:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чортків 06:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 06:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Гданськ Івано-Франківськ 07:10 MAN 7
Львів (АС-8) Ужгород 07:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хмільник 07:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кути 07:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хуст 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Могилів-Подільський 08:00 Otokar 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 08:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 08:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Київ 08:20 Neoplan 1,2,4,6
Львів Заліщики 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 08:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Мадрид 09:00 Neoplan 4
Львів (АС-8) Чернівці 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Новий Розділ Луцьк 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Хуст 09:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Моршин 09:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 09:30 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 09:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 09:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 10:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Чернівці 10:00 Neoplan 5,6
Вроцлав Івано-Франківськ 10:00 Neoplan 1,2,3,4
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 10:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець Подільський 10:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Буковель Луцьк 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тульчин 10:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Косів 11:10 Karosa, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Шацьк 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Тячів 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Любешів 11:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 11:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Прага 11:30 Setra 6
Львів Чортків 11:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 11:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 12:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Бориспіль (Аеропорт) 12:05 Mitsubishi 5,7
Львів Івано-Франківськ 12:10 MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 12:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Вижниця 12:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 12:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Підгайці 12:50 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чернівці 12:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 13:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 13:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Золочів Карлові Вари 13:30 Karosa 1
Львів (АС-8) Хуст 13:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городенка 13:35 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Гусятин 13:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 13:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 13:55 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 13:55 ПАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рівне 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Кузнецовськ 14:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ворохта 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Люблін 14:15 MAN 7
Львів Коломия 14:25 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Кам’янець-Подільський Прага 14:25 Neoplan 4,7
Кіровоград Трієр 14:30 Neoplan 7
Київ (АС-5) Дортмунд 14:30 Neoplan 3,4,6,7
Львів (АС-8) Тячів 14:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 14:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Заліщики 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Дуйсбург 15:00 Neoplan 2
Львів Рожище 15:05 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 15:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бережани 15:10 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хоростків 15:25 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 15:25 ИК-250 1,2,3,4,5,6,7
Львів Борщів 15:30 Mercedes 5,7
Моршин Луцьк 15:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Ясень 15:50 Мan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець-Подільський 15:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Жешув 15:50 Setra 4,7
Київ (АС-5) Констанц 16:00 Neoplan 2,6
Львів Яремче 16:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 16:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Волочиськ 16:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 16:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Фоджіа 16:30 Mercedes 2
Львів Луцьк 16:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городок (Хм.) 16:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бурштин 16:50 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 16:55 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 17:00 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кишинів 17:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Вроцлав 17:00 Setra 1,3,5,7
Чернігів Севілья 17:00 Neoplan 4
Львів Вроцлав 17:00 Neoplan 2,4,6
Львів Чортків 17:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Буковель 17:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Монастириська 17:10 ПАЗ 5
Львів (АС-8) Солотвино 17:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Салерно 17:15 Mercedes 4,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 17:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 17:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Козова 17:40 ЛАЗ 5,7
Львів Калуш 17:43 Еталон 1,5
Львів Тернопіль 17:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 18:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 18:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Вільнюс 18:10 Neoplan 4,7
Львів Ужгород 18:15 Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів Тернопіль 18:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Моршин Луцьк 18:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 18:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Люблін Трускавець 18:30 MAN 1
Львів Лодзь 18:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 18:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рогатин 19:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 19:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Хуст Київ (АС-1) 19:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 19:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Яремче 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Новий Розділ 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Бориспіль (Аеропорт) 19:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Вроцлав 19:30 Neoplan 1,7
Івано-Франківськ Вроцлав 19:30 Neoplan 2,3,4,5,6
Львів Луцьк 20:10 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 20:20 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Шацьк Івано-Франківськ 20:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 21:10 Богдан 5,7
Львів Варшава 21:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Краків 22:00 Neoplan, EOS 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Київ (АС-1) 22:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Одеса Карлові Вари 23:00 Neoplan 4,7
Івано-Франківськ Гданськ 23:00 MAN 5
Луцьк Ужгород 23:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Перегляньте також
vokzal

Львів є важливим залізничним вузлом, через який візбувається сполучення західних областей України (Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської) з іншою частиною держави

Приміський залізничний вокзал Львова

Приміський залізничний вокзал обслуговує приміські поїзди західного та південного напрямів – на Стрий, Моршин, Трускавець, Лавочне, Мукачево, Ходорів, Жидачів, Самбір, Сянки, Шкло, Мостиська, Судову Вишню.

Коментарі
  • Аліна Адаменко

    Добрий вечір, чи будуть завтра автобуси з Льова в Хмельницький? Якщо так, то як буде ціна, і чи є знижки для студентів?

  • любомир

    скажіть будьласка чи є білети на варшаву не завтра на вечір. після 18.00

  • Viktoriia Kychuk

    скажіть, чи можна купити квитки на автобус он-лайн чи обов”язково на станції?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так можете на сайті. У нас втавлений блок що дозволяє здійснювати купівлю квиточків – розміщений над розкладом рейсів

  • Наталія Марінова

    доброго вечора! на яку автостанцію прибуває автобус Городенка-Львів? і як з неї доїхати на вул.Чорновола,2?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Ви прибудете на Автовокзал (вул. Стрийська)
      Пересідаєте на міський автобус №3а та їдете на кінцеву (пл. Різні – бічна площа просп. Чорновола)

  • lvivonline

    Доброго дня.
    Ви прибудете на Автовокзал на вул. Стрийській, там пересідаєте на міський автобус №3а та їдете на кінцеву – пл. Різні (бічна площа просп. Чорновола)

  • Скрут оксана

    Добрий вечір.Мені потрібно дістатися до Кракова зі Львова.О котрій відправляється,скільки коштеє квиток,коли прибуває.Дякую

  • Володимир

    При покупці квитка зі Львова до Івано-Франківська потрібно мати зі собою якись документ?

    • Володимир

      Забув уточнити, при покупці квитка в касах автостанції. І якщо одна людина купляє кілька квитків то документи потрібні для всіх чи лише для того хто купляє?

      • lvivonline

        на внутрішні рейси документи необхідні тільки на потяг та літак, на автобуси – не вимагається

  • Olya Kravets

    Якщо автобус виїжджає зі Львова о 8:00 – коли він буде в Тернополі? (Львів – Могилів-Подільський)

    • lvivonline

      Доброго дня.
      До Тернополя прибуває о 10:20

  • margo

    Доброго дня. Я можу розрахуватися карткою у вас?

    • lvivonline

      Ви можете придбати квитки оналайн у формі пошуку, що розташована вище.
      У касі Автовокзалу – за готівку.

  • Таня

    доброго дня! скажіть будь ласка автобус львів-івано франківськ о 6:45 відправляється з 8 АС, а через які міста він проїжджає?и чи їде він через дроговиж?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Він їде через Жидачів, Калуш. Очевидно, що повз Дроговиж теж проїзджатиме

  • Олег

    Доброго дня, як можна дізнатися які автобуси Львів-Івано Франківськ їдуть у стрийському напрямку?

    • lvivonline

      Можете скористатись пошуком зверху: ввести Львів-Стрий > вам видасть список усіх автобусів до Стрия, знизу під описом кожного виводиться назва всього маршруту, наприклад Львів – Долина, чи Львів – Івано-Франківськ.
      або зверніться у довідку Автовокзалу (032) 234-44-44

  • Анна

    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як часто їздять маршрутки зі Львова до Рівного?

    • lvivonline

      Є тільки один прямий рейст о 14:00, однак є ще декілька автобусів, що прямують до Києва на які також можна придбати квитки.
      Скористайтесь пошуком зврехну (над розкладом)

  • Максим

    Доброго дня, підскажіть будь-ласка чи є маршрутки(приватні перевезення) Ужгород Львів?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так є два рейси, а також маршрут Ужгород – Луцьк (через Львів). Для визначення годин відправки скористайтесь формою пошуку що розімщена над розкладом

  • Марія Гудзовата

    Привіт! Якщо я зарезервувала онлайн квиток, де його забрати???

    • lvivonline

      Його можна пізніше викупити також онлайн у своєму кабінеті

      • Марія Гудзовата

        Дякую!
        15 лют. 2016 21:13 “Disqus” пише:

  • Света Власович

    Доброго дня! Хочу забронювати квиток Львів-Мадрид на 21 квітня 2016 року.Де взнати вартість, марку автобуса, як забронювати?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Автобус до Мадриду через Львів курсує тільки раз на тиждень (по середах). Відповідно Ви можете забронювати квиток тільки на 20 квітня.
      Відправлення зі Львова о 17:25, вартість квитка 4320 грн.
      Забронювати можете у формі що розташована над розкладом рейсів.
      Вдалої подорожі

  • Юра Балко

    Доброго вечора скажіть як 27 лютого і чим добратись до познані(польща) і чи треба на перед тим брогювати квитки

  • Маряна

    Доброго вечора! Чи буде завтра автобус на Люблін???

  • Світлана

    Добрий день! Скажіть ,будь ласка,Маршрут:” 7026 ЛЬВІВ – КРАКІВ”,де кінцева зупинка в Кракові ?

  • Анна

    Добрий день! Чим можна доїхати зі Львова у Рівне після сьомої години вечора?

  • Bartosz

    Добрий день. Я використовую автоматичний перекладач так що вибачте за граматику. Я хотів би знати, якщо станція Stryjski в суботу о сьомій годині ранку можна обміняти валюту?

  • Олександр

    Доброго дня. Як отримати карту клієнта, щоб в подальшому заповнювати відповідне поле?

  • Оля

    доброго дня . маршрут автобуса Львів Тернопіль???? Через Галицьке перехресття???

  • Ігорь

    Доброго дня. скажіть будь ласка львів-вінниця на 27 квітня є щось?

  • witalij

    доброго дня. треба мені два білета терміново до ополе на 9 год. вечора. Чи можу я взяти з іншого міста?