Транспорт

Автовокзал (розклад руху)
Автовокзал (розклад руху)
м. Львів, вул. Стрийська, 109
+38 (032) 234-44-44, 242-45-05

Вокзал побудований у 1980 році, розрахований на відправлення до 800 пасажирів на годину. У тильній стороні автовокзалу створений цокольний поверх, де розміщені допоміжні служби, камери зберігання і криті перони прибуття і відправлення автобусів. На другому поверсі знаходяться зал очікування, готель і кафе.

Увага! Оновлено 20.09.2013 (у розкладі можливі зміни, ном. тел. довідки: 234-44-44)

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ
Станція відправлення Станція прибуття На Автовокзалі Автобус Дні тижня
Київ (АС-1) Прага 01:00 Setra 5
Київ (АС-1) Вроцлав 02:10 Neoplan 1
Київ (АС-1) Хуст 03:35 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Ужгород Луцьк 04:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 05:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Томашів 05:40 ИК-250 1,2,3,4,5,6
Миколаїв Люблін 06:00 Vanhool 1,2,3,4,5,6
Київ (АС-1) Вроцлав 06:00 Volvo 2,6
Львів Івано-Франківськ 06:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 06:10 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Одеса Неаполь 06:15 Neoplan 4
Київ (АС-1) Трускавець 06:15 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 06:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чортків 06:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 06:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ужгород 07:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хмільник 07:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вінниця (АС-1) Беневенто 07:20 Neoplan 5
Львів (АС-8) Кути 07:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хуст 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Могилів-Подільський 08:00 Otokar 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 08:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Люблін 08:00 ИК-250 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 08:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Заліщики 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 08:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Мадрид 09:00 Neoplan 4
Львів (АС-8) Чернівці 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Новий Розділ Луцьк 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Хуст 09:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Моршин 09:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Золочів Сталева Воля 09:20 ЛАЗ 2,4,6
Львів Тернопіль 09:30 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 09:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 09:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 10:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Івано-Франківськ 10:00 Neoplan 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 10:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець Подільський 10:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Буковель Луцьк 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ужгород 10:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 11:00 Volkswagen 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Косів 11:10 Karosa, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Шацьк 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Тячів 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Любешів 11:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 11:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Прага 11:30 Setra 2, 6
Львів Чортків 11:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 11:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Коломия 11:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 12:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Бориспіль (Аеропорт) 12:05 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 12:10 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 12:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Вижниця 12:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 12:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Підгайці 12:50 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чернівці 12:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Рига 13:00 Neoplan 7
Львів Луцьк 13:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 13:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Дрогобич Плзень 13:30 Neoplan 6
Золочів Карлові Вари 13:30 Karosa 1
Львів (АС-8) Хуст 13:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 13:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городенка 13:35 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Гусятин 13:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 13:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 13:55 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 13:55 ПАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рівне 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Кузнецовськ 14:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ворохта 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Коломия 14:25 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Прага 14:25 Neoplan 7
Камянець Подільський Прага 14:25 Neoplan 4
Кіровоград Трієр 14:30 Neoplan 7
Миколаїв Салерно 14:30 Neoplan 5
Херсон Кьольн 14:30 Skania 6
Чернівці Савона 14:30 Neoplan 4
Борислав Карлові Вари 14:30 Mercedes 6
Київ (АС-5) Дортмунд 14:30 Neoplan 3,4,6,7
Київ (АС-5) Бонн 14:30 Neoplan 3
Львів (АС-8) Тячів 14:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 14:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Одеса Барі 14:35 Neoplan 3
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Заліщики 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Кьольн 15:00 Neoplan 3,6
Чернівці Дуйсбург 15:00 Neoplan 2,6
Київ (АС-1) Дюссельдорф 15:00 Neoplan 2,5
Львів Люблін 15:00 ИК-250 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рожище 15:05 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 15:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бережани 15:10 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хоростків 15:25 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 15:25 ИК-250 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Росток 15:30 Neoplan 5
Львів Борщів 15:30 Mercedes 5,7
Київ (АС-5) Ашаффенбург 15:30 Neoplan 3,5,6,7
Моршин Луцьк 15:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Ясень 15:50 Мan 1,2,4,5
Львів Камянець Подільський 15:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Жешув 15:50 Setra 4,7
Львів Соколув Подляскі 16:00 King Long 1,5
Київ (АС-5) Констанц 16:00 Neoplan 2,6
Львів Яремче 16:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 16:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Волочиськ 16:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 16:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Прага 16:30 Mercedes 3,4
Київ (АС-5) Відень 16:30 Volvo 3,6
Київ (АС-5) Фоджіа 16:30 Mercedes 2
Київ (АС-5) Неаполь 16:30 Vanhool 4
Київ (АС-1) Мурсія 16:30 Neoplan 2,5
Львів Луцьк 16:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Прага 16:30 Mercedes 7
Львів Городок (Хм.) 16:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Рим 16:40 Neoplan 3
Львів Городенка 16:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Богородчани 16:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бурштин 16:50 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Прага 16:50 Vanhool 1,2,4,5,6
Львів Івано-Франківськ 16:55 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 17:00 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кишинів 17:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Прага 17:00 Setra 1,2,5
Чернігів Севілья 17:00 Neoplan 3
Львів Вроцлав 17:00 Neoplan 2,4,6
Рахів Ліберець 17:00 Neoplan 1,4
Київ (АС-5) Кобленц 17:00 Neoplan 4
Львів Чортків 17:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Томашів 17:10 Autosan 4,6,7
Луцьк Буковель 17:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Монастириська 17:10 ПАЗ 5
Львів (АС-8) Солотвино 17:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Салерно 17:15 Mercedes 4,7
Київ (АС-5) Вроцлав 17:15 Neoplan 1,3,5,7
Тячів Москва (АС Теплый Стан) 17:20 Neoplan 1,3,5
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 17:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 17:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Козова 17:40 ЛАЗ 5,7
Львів Калуш 17:43 Еталон 1,7
Львів Тернопіль 17:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 18:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 18:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Вільнюс 18:10 Neoplan 4,7
Львів Ужгород 18:15 Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів Тернопіль 18:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Моршин Луцьк 18:20 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 18:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Лодзь 18:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 18:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 19:00 Volkswagen 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Манчестер 19:00 Volvo 4
Львів Рогатин 19:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 19:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Хуст Київ (АС-1) 19:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 19:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Яремче 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Новий Розділ 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Бориспіль (Аеропорт) 19:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Вроцлав 19:30 Neoplan 1,2,3,4,5,7
Львів Луцьк 20:10 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 20:20 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Шацьк Івано-Франківськ 20:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Прага 20:40 Mercedes 2,6
Львів Луцьк 21:10 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 21:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Париж 22:00 Volvo 2
Львів Краків 22:00 Neoplan, EOS 1,2,3,4,5,6,7
Херсон Прага 22:00 Vanhool 5
Львів (АС-8) Київ (АС-1) 22:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Одеса Карлові Вари 23:00 Neoplan 4,7
Київ (АС-1) Ополе 23:00 Neoplan 2,4,5,7
Трускавець Гданськ 23:00 Neoplan 3,4,7
Луцьк Ужгород 23:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Джерело: www.bus.com.ua

Реклама

Читайте також
vokzal

Львів є важливим залізничним вузлом, через який візбувається сполучення західних областей України (Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської) з іншою частиною держави

Приміський залізничний вокзал Львова

Приміський залізничний вокзал обслуговує приміські поїзди західного та південного напрямів – на Стрий, Моршин, Трускавець, Лавочне, Мукачево, Ходорів, Жидачів, Самбір, Сянки, Шкло, Мостиська, Судову Вишню.

Коментарі
  • Михайло Лега

    Чим можна доїхати до Яремче у неділю? Бажано, щоб виїзд був до 12 год дня. Дякую.

  • Оксана

    Львів-Вроцлав 17:00 Neoplan 2,4,6
    Скажіть будь-ласка, яка адреса АС Вроцлав, на яку прибуває цей рейс?

  • коля

    Підкажіть, будь ласочка, чи є автобус який їде зі Львова через Вінницю? і чи цей автобус їздить щодня?

  • Pasha Maigutyak

    На Львівску область не знайшлося програміста,
    який міг би написати для цього сайту зручний пошук по маршрутам?

  • Alex Iliyshuk

    підкажіть, можна купувати квитки онлайн ? чи надійніше буде в касі ?

    • Lviv Online

      Відомі проблеми тільки з міжнародними рейсами, зокрема у випадках не приїзду автобуса.

  • Маріна

    Скажіть будь ласка чи є рейс Львів до Одеси??? як часто відправляється і ціна квитка?? Дякую

  • Маріна

    чи є рейс Львів Одеса і як часто і ціна квитка будь ласка

  • Надія

    Скажіть будь ласка скільки коштує квиток Львів – Камянець Подільськ? дякую

  • Оксана

    Чи можна оплатити квиток на автобус кредитною карткою в касі?

  • галина

    вкажіть розклад автобусів з варшави на львів або через львів

  • галина

    Люди підскажіть!! цікавить на завтра 20.12 автобус Львів-київ

  • Клавдія Попович

    Скажіть, будь ласка, чи є автобус маршрутом Львів-Рахів??

  • Мирослава

    Підкажіть як добратися зі Львова до Моршина? Бажано зранку, бо поїзд йде в 21-й год. А розкладу автобусів знайти не можу.

  • Vitaliy Smygur

    Скажіть, будь ласка, чи є автобус маршрутом Миколаїв- Люблін 06-01-14 на 6,00??

  • Оксана

    доброго ранку! скажіть будь ласка чи їдуть маршрутки сьогодні сполученням Львів-Ковель через Нововолинськ?

  • Ivan

    Шукаємо 2 пасажирів з Ужгорода до Стрия на 14 лютого, ми будемо їхати власним авто, 40 грн)

  • Микола.

    Скажіть будь ласка,в якій годині відправляється автобус зі Львова до Праги 31.03.2014?

  • Claudia

    Здравствуйте!А в котором часу прибытие автобуса в Ужгород?Автобус Львов АС-8-Ужгород,отправление которого со Львова в 07:30.

  • Максим

    Доброго дня!
    Підкажіть, будь ласка, чим можна доїхати до Зальцбурга або хоча б до Мюнхена?

  • may

    скажіть будь-ласка яким чином можна подати скаргу та позов на перевізника міжобласного сполучення,зокрема рейсу Львів-Київ

  • вікторія

    ЛЬВІВ-Київ їде тощо в 22:45? вдень нема рейсу?

  • Оля

    Доброго вечора! Мене цікавить рейс Льві-Варшава в районі вечірнього часу на 28 червня? Можете підказати чи буде такий рейс коли саме і ціну?

  • Олександр

    Хто може підказати, чим можна доїхати до Польщі в Замость?

  • Анна

    Доброго дня. Заплуталася трішки у всіч розкладах. підкажіть чи можливо зі Львова доїхати до Бухаресту?

  • Юля Адиканкова

    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є рейси зі Львова до Бєлграда (чи ще якогось міста у Сербії)?

  • гена

    пiдкажiть будь ласка , чи iснуе такий маршрут як Львiв – Бидгощ ?

  • Роман

    Підкажіть, будь ласка, скільки коштуватиме поїздка зі Львова до Коломиї/Косова.
    І чи йде якийсь із цих автобусів через Стрий.

  • Ірина

    Підкажіть будь ласка чи є автобус о 20:30 чи в 21:00 зі Львова на Стрий або Івано Франківськ

  • Іра

    Підкажіть будь ласка чи є автобус зі Львова на Ярослав Польща в ранковий час коли саме і ціну білета

  • таня

    Добого дня. Підкажіть будь ласка як заїхати зі Львова до Бережан Тернопільська область , бажано зранку.

  • олеся

    в якій годині відправляється останій автобус з лбвова на новий розділ

Ми у соц.мережах