Транспорт
Автовокзал (розклад руху)

м. Львів, вул. Стрийська, 109
+38 (032) 234-44-44, 242-45-05

Вокзал побудований у 1980 році, розрахований на відправлення до 800 пасажирів на годину. У тильній стороні автовокзалу створений цокольний поверх, де розміщені допоміжні служби, камери зберігання і криті перони прибуття і відправлення автобусів. На другому поверсі знаходяться зал очікування, готель і кафе.

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу (Львів)

Станція відправлення Станція прибуття Час відправлення з Автовокзалу Автобус Дні тижня
Київ (АС-1) Хуст 03:35 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Ужгород Луцьк 04:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Прага Кам’янець-Подільський 04:40 Neoplan 2,5,7
Миколаїв Люблін 06:00 Vanhool 1,2,3,4,5,6
Львів Івано-Франківськ 06:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 06:10 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Трускавець 06:15 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 06:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чортків 06:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 06:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Гданськ Івано-Франківськ 07:10 MAN 7
Львів (АС-8) Ужгород 07:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хмільник 07:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кути 07:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хуст 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 07:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Могилів-Подільський 08:00 Otokar 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 08:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 08:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Київ 08:20 Neoplan 1,2,4,6
Львів Заліщики 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 08:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 08:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Мадрид 09:00 Neoplan 4
Львів (АС-8) Чернівці 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Новий Розділ Луцьк 09:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Хуст 09:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Моршин 09:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 09:30 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 09:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 09:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 10:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Вроцлав Чернівці 10:00 Neoplan 5,6
Вроцлав Івано-Франківськ 10:00 Neoplan 1,2,3,4
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 10:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець Подільський 10:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Буковель Луцьк 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 10:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тульчин 10:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Косів 11:10 Karosa, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Івано-Франківськ Шацьк 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Тячів 11:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Любешів 11:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 11:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Прага 11:30 Setra 6
Львів Чортків 11:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 11:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 12:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Бориспіль (Аеропорт) 12:05 Mitsubishi 5,7
Львів Івано-Франківськ 12:10 MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 12:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Вижниця 12:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 12:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Підгайці 12:50 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Чернівці 12:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 13:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 13:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Золочів Карлові Вари 13:30 Karosa 1
Львів (АС-8) Хуст 13:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городенка 13:35 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Гусятин 13:40 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 13:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Тернопіль 13:55 ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 13:55 ПАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рівне 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Кузнецовськ 14:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ворохта 14:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Люблін 14:15 MAN 7
Львів Коломия 14:25 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Кам’янець-Подільський Прага 14:25 Neoplan 4,7
Кіровоград Трієр 14:30 Neoplan 7
Київ (АС-5) Дортмунд 14:30 Neoplan 3,4,6,7
Львів (АС-8) Тячів 14:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 14:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Заліщики 14:55 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Дуйсбург 15:00 Neoplan 2
Львів Рожище 15:05 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 15:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бережани 15:10 І-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів Хоростків 15:25 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 15:25 ИК-250 1,2,3,4,5,6,7
Львів Борщів 15:30 Mercedes 5,7
Моршин Луцьк 15:45 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Ясень 15:50 Мan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Камянець-Подільський 15:50 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Жешув 15:50 Setra 4,7
Київ (АС-5) Констанц 16:00 Neoplan 2,6
Львів Яремче 16:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 16:05 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Волочиськ 16:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 16:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Фоджіа 16:30 Mercedes 2
Львів Луцьк 16:30 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Городок (Хм.) 16:35 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бурштин 16:50 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 16:55 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 17:00 Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кишинів 17:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-1) Вроцлав 17:00 Setra 1,3,5,7
Чернігів Севілья 17:00 Neoplan 4
Львів Вроцлав 17:00 Neoplan 2,4,6
Львів Чортків 17:05 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Буковель 17:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Монастириська 17:10 ПАЗ 5
Львів (АС-8) Солотвино 17:15 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Київ (АС-5) Салерно 17:15 Mercedes 4,7
Львів (АС-8) Івано-Франківськ 17:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Луцьк 17:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Козова 17:40 ЛАЗ 5,7
Львів Калуш 17:43 Еталон 1,5
Львів Тернопіль 17:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 18:00 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Снятин 18:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів Вільнюс 18:10 Neoplan 4,7
Львів Ужгород 18:15 Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів Тернопіль 18:15 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Моршин Луцьк 18:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Івано-Франківськ 18:30 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Люблін Трускавець 18:30 MAN 1
Львів Лодзь 18:40 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Бучач 18:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів Рогатин 19:00 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 19:00 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Хуст Київ (АС-1) 19:10 Neoplan 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Калуш 19:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Яремче 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Луцьк Новий Розділ 19:25 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Трускавець Бориспіль (Аеропорт) 19:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Чернівці Вроцлав 19:30 Neoplan 1,7
Івано-Франківськ Вроцлав 19:30 Neoplan 2,3,4,5,6
Львів Луцьк 20:10 Mitsubishi 1,2,3,4,5,6,7
Львів Варшава 20:20 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Шацьк Івано-Франківськ 20:20 Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів Луцьк 21:10 Богдан 5,7
Львів Варшава 21:30 Setra 1,2,3,4,5,6,7
Львів Краків 22:00 Neoplan, EOS 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Київ (АС-1) 22:45 Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Одеса Карлові Вари 23:00 Neoplan 4,7
Івано-Франківськ Гданськ 23:00 MAN 5
Луцьк Ужгород 23:10 Еталон 1,2,3,4,5,6,7

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Перегляньте також
vokzal

Львів є важливим залізничним вузлом, через який візбувається сполучення західних областей України (Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської) з іншою частиною держави

Приміський залізничний вокзал Львова

Приміський залізничний вокзал обслуговує приміські поїзди західного та південного напрямів – на Стрий, Моршин, Трускавець, Лавочне, Мукачево, Ходорів, Жидачів, Самбір, Сянки, Шкло, Мостиська, Судову Вишню.

Коментарі
  • Аліна Адаменко

    Добрий вечір, чи будуть завтра автобуси з Льова в Хмельницький? Якщо так, то як буде ціна, і чи є знижки для студентів?

  • любомир

    скажіть будьласка чи є білети на варшаву не завтра на вечір. після 18.00

  • Viktoriia Kychuk

    скажіть, чи можна купити квитки на автобус он-лайн чи обов”язково на станції?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так можете на сайті. У нас втавлений блок що дозволяє здійснювати купівлю квиточків – розміщений над розкладом рейсів

  • Наталія Марінова

    доброго вечора! на яку автостанцію прибуває автобус Городенка-Львів? і як з неї доїхати на вул.Чорновола,2?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Ви прибудете на Автовокзал (вул. Стрийська)
      Пересідаєте на міський автобус №3а та їдете на кінцеву (пл. Різні – бічна площа просп. Чорновола)

  • lvivonline

    Доброго дня.
    Ви прибудете на Автовокзал на вул. Стрийській, там пересідаєте на міський автобус №3а та їдете на кінцеву – пл. Різні (бічна площа просп. Чорновола)

  • Скрут оксана

    Добрий вечір.Мені потрібно дістатися до Кракова зі Львова.О котрій відправляється,скільки коштеє квиток,коли прибуває.Дякую

  • Володимир

    При покупці квитка зі Львова до Івано-Франківська потрібно мати зі собою якись документ?

    • Володимир

      Забув уточнити, при покупці квитка в касах автостанції. І якщо одна людина купляє кілька квитків то документи потрібні для всіх чи лише для того хто купляє?

      • lvivonline

        на внутрішні рейси документи необхідні тільки на потяг та літак, на автобуси – не вимагається

  • Olya Kravets

    Якщо автобус виїжджає зі Львова о 8:00 – коли він буде в Тернополі? (Львів – Могилів-Подільський)

    • lvivonline

      Доброго дня.
      До Тернополя прибуває о 10:20

  • margo

    Доброго дня. Я можу розрахуватися карткою у вас?

    • lvivonline

      Ви можете придбати квитки оналайн у формі пошуку, що розташована вище.
      У касі Автовокзалу – за готівку.

  • Таня

    доброго дня! скажіть будь ласка автобус львів-івано франківськ о 6:45 відправляється з 8 АС, а через які міста він проїжджає?и чи їде він через дроговиж?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Він їде через Жидачів, Калуш. Очевидно, що повз Дроговиж теж проїзджатиме

  • Олег

    Доброго дня, як можна дізнатися які автобуси Львів-Івано Франківськ їдуть у стрийському напрямку?

    • lvivonline

      Можете скористатись пошуком зверху: ввести Львів-Стрий > вам видасть список усіх автобусів до Стрия, знизу під описом кожного виводиться назва всього маршруту, наприклад Львів – Долина, чи Львів – Івано-Франківськ.
      або зверніться у довідку Автовокзалу (032) 234-44-44

  • Анна

    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як часто їздять маршрутки зі Львова до Рівного?

    • lvivonline

      Є тільки один прямий рейст о 14:00, однак є ще декілька автобусів, що прямують до Києва на які також можна придбати квитки.
      Скористайтесь пошуком зврехну (над розкладом)

  • Максим

    Доброго дня, підскажіть будь-ласка чи є маршрутки(приватні перевезення) Ужгород Львів?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так є два рейси, а також маршрут Ужгород – Луцьк (через Львів). Для визначення годин відправки скористайтесь формою пошуку що розімщена над розкладом

  • Марія Гудзовата

    Привіт! Якщо я зарезервувала онлайн квиток, де його забрати???

    • lvivonline

      Його можна пізніше викупити також онлайн у своєму кабінеті

      • Марія Гудзовата

        Дякую!
        15 лют. 2016 21:13 “Disqus” пише:

  • Света Власович

    Доброго дня! Хочу забронювати квиток Львів-Мадрид на 21 квітня 2016 року.Де взнати вартість, марку автобуса, як забронювати?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Автобус до Мадриду через Львів курсує тільки раз на тиждень (по середах). Відповідно Ви можете забронювати квиток тільки на 20 квітня.
      Відправлення зі Львова о 17:25, вартість квитка 4320 грн.
      Забронювати можете у формі що розташована над розкладом рейсів.
      Вдалої подорожі

  • Юра Балко

    Доброго вечора скажіть як 27 лютого і чим добратись до познані(польща) і чи треба на перед тим брогювати квитки

  • Маряна

    Доброго вечора! Чи буде завтра автобус на Люблін???

  • Світлана

    Добрий день! Скажіть ,будь ласка,Маршрут:” 7026 ЛЬВІВ – КРАКІВ”,де кінцева зупинка в Кракові ?

  • Анна

    Добрий день! Чим можна доїхати зі Львова у Рівне після сьомої години вечора?

  • Bartosz

    Добрий день. Я використовую автоматичний перекладач так що вибачте за граматику. Я хотів би знати, якщо станція Stryjski в суботу о сьомій годині ранку можна обміняти валюту?

  • Олександр

    Доброго дня. Як отримати карту клієнта, щоб в подальшому заповнювати відповідне поле?

  • Оля

    доброго дня . маршрут автобуса Львів Тернопіль???? Через Галицьке перехресття???

  • Ігорь

    Доброго дня. скажіть будь ласка львів-вінниця на 27 квітня є щось?

  • witalij

    доброго дня. треба мені два білета терміново до ополе на 9 год. вечора. Чи можу я взяти з іншого міста?

  • Alexandr Diesel

    Для чого створювати цілий сайт львів онлайн, якщо ви не відповідаєте на запитання людей. це потрібно було щоб застовпити адресу з гарною назвою?… сайт кривий, онлайн підтримки жодної, фе.

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Сайт є інформаційним, ми не надаємо онлайн підтримки і ніде про це не говоримо.
      Ви можете здійснювати купівлю квиточків онлайн, однак жодного відношення до Автовокзалу, інших державних чи приватних установ ми не маємо.
      Детальніше про те що ми здійснюємо знайдете на сторінці ПРО НАС.
      http://lviv-online.com/ua/about/

  • Vira Tsyupak

    Доброго дня хочу поцікавитись. 6 Червня 2016 року мені потрібно поїхати зі львова в ужгород , чи відправлення в 7:10 ще
    дійсне чи ні,чи потрібно бронювати місце, і яка вартість білету?

  • Данил Морозов

    Добрый день! Хочу отправить моего сына 14-ти лет в Германию по приглашению. Можно ли посадить его на прямой автобус с автовокзала под поручительство водителя? Чтобы не было проблем на границе?

  • Христина

    Доброго дня яка вартість квитка Львів-Варшава на 21:30 ?

    • lvivonline

      Вартість квитки 680 грн. Для визначення вартості на інші рейси – скористайтесь пошуком над розкладом рейсів.

  • Євген

    Доброго дня!!мені потрібно на завтра 6 квитків на автобус до Варшави на 21.30. це можливо? і якщо можливо то яка ціна квитків і чи можна їх оплатити на самому Автовокзалі??

    • lvivonline

      на 4 червня ще наявні у продажі близько 20 квиточків (з 70). Ви можете придбати квиточки онлайн, або ж звернутись на Автовокзал (радимо уточнити можливість купівлі квиточків після 20:00 за тел. 234-44-44)

  • Артем Лучишин

    Доброго дня. Цікавить квиток на Житомир з Львова. Пише є з пл.Двірцевої. Прийшовши в касу,мені кажуть що в них такі не існують,ідіть шукайте біля вокзалу. Як це розуміти ? І як взяти квиток ?

  • Natalija

    добрий день!цікавить маршрут Львів-Перемишль,о котрій завтра(08.06.2016р.)відправляєтьтся

  • Mak Kopiy

    цікавлять тур маршрути по Львівській області на комфортних автобусах з кондиціонером і тд. шпротоперевозки металобрухт еталон не цікавлять

  • Антон Гургула

    Доброго дня! Підкажіть будь-ласка варіанти маршрутів, бажано без пересадок, зі Львова до Світязь (Вол.обл)