Концерт «Ніч контрастів»

Концерт «Ніч контрастів»

20 жовтня 2018, 18:00

Фойє Львівської філармонії (вул. Чайковського, 7)

Вартість

300 грн

18:00 / Фойє
Олесь Дейнека (Україна)
HandPan Music

18:30 / Фойє
Олена Мацелюх, орган (Україна)
Органні композиції Олів’є Мессіана (Франція / 1908-1992)
Le Banquet Celeste (1928)
Les Corps glorieux (1939)
Joie et Clarté des Corps Glorieux
La Nativité du Seigneur (1935)
Jésus accepte la souffrance
Dieu parmi nous

19:00 / Зал
Група Kawalerowie Błotni (Польща)
у складі:
Єжи Корновіч, фортепіано
Ришард Латецький, труба і невеликі інструменти
Мєчислав Літвінський, альт, етнічні інструменти і голос
Кшиштоф Кніттель, електронні медіа
Тадеуш Суднік, електронні медіа
Тадеуш Вєлєцький, контрабас
Адам Крук, проекція зображення
Анджей Кіяновський, звукова проекція

20:30 / Фойє
VII COURSE. New Generation
Твори композиторів — викладачів майстер-класів
Ensemble Nostri Temporis
Матіас Кранебіттер (Австрія / *1980)
pitch study no.1 / contra violin
для скрипки і stereo playback (2016)
Сара Нємцов (Німеччина / *1980)
Nigun
для гобоя соло (2000)
Briefe – Heloisa
для гобоя та акордеона (2012)
Даріуш Пшибильський (Польща / *1984)
Out для віолонцелі соло (2017)
Максим Коломієць (Україна / *1981)
Re-pulse для гобоя і акордеону (2012)

21:30 / Фойє
Live electronic project by Микола Хшановський & Любомир Волянюк

22:00 / Зал
Фортепіанний дует: Оксана Рапіта & Мирослав Драган (Україна)
Олів’є Мессіан (Франція / 1908-1992)
Visions de l’Amen (1943)
Amen de la Création
Amen des étoiles, de la planète à l’anneau
Amen de l’agonie de Jésus
Amen du Désir
Amen des Anges, des Saints, du chant des oiseaux
Amen du Jugement
Amen de la Consommation

23:00 / Фойє
Роман Юсипей: акордеон та нова музика Німеччини
Андреас Ф. Штафель (Німеччина / *1965)
Polymonoly I (2014)
Гельмут Цапф (Німеччина / *1956)
Rondo Concertante (2018)
Штефан Штрайх (Німеччина / *1962)
Clouds 6.5 (2017)
Сара Нємцов (Німеччина / *1980)
SKOP для (підсиленого) сольного акордеона з губною гармонікою та дзеркалами ad libitum (2016)
Дарія Мамінова (Росія-Німеччина / *1988)
Ванілька (2017)

00:00 / Зал
VII COURSE. New Generation
Ensemble Nostri Temporis
Твори композиторів — учасників майстер-класів: Катерина Гривул (Україна), Деніз Нургат (Туреччина), Майя Младенова (Україна), Ділай Доганай (Туреччина), Катерина Воронюк (Україна), Яна Шлябанська (Україна), Марта Галаджун (Україна)

00:30 / Зал
Un pezzo assoluto
Ensemble Nostri Temporis
Золтан Алмаші (Україна / *1975)
Cantece infloririi для скрипки і віолончелі (2013)
Любава Сидоренко (Україна / *1979)
Breath для віолончелі соло (2011)
Богдан Сегін (Україна / *1976)
Without title для скрипки, віолончелі та фортепіано (2001/2017)
Збіґнєв Буярський (Польща / 1933-2018)
Per cello для віолончелі соло (1996)
Мілєн Панайотов (Болгарія / *1967)
Un pezzo assoluto для скрипки, віолончелі та фортепіано (2013/2014)

01:30 / Фойє
AЙKTRONER
Live electronic set

02:00 / Зал
Hommage to Andrzej Bieżan
Марчін Олесь, контрабас (Польща)
Бартек Олесь, перкусія (Польща)
Тадеуш Суднік, електронні медіа (Польща)
Здзіслав Пєрнік, туба (Польща)
Марчін Кшижановський, електронна віолончель (Польща)

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Реклама на сайті

вверх