![Львів. Відкритий для світу](https://lviv-online.com/ua/wp-content/uploads/2015/09/lviv-logo.jpg)
![Львів. Відкритий для світу](https://lviv-online.com/ua/wp-content/uploads/2015/09/lviv-logo.jpg)
![Вистава «Еклезіаст» - Театр «І люди, і ляльки»](https://lviv-online.com/ua/wp-content/uploads/2015/10/vystava-ekleziast.jpg)
Вистава «Еклезіаст»
![Jam Session в Театрі пива «Правда»](https://lviv-online.com/ua/wp-content/uploads/2019/06/afisha-jam-session-pravda-lviv.jpg)
Львівські райтери увічнили Небесну Сотню у графіті
Напис виконаний українським шрифтом «Нарбут» у синьо-жовтих кольорах на чорному тлі.
«У кожній літері близько 40 прізвищ, які ми писали трафаретами та виводили каліграфічно. Ідея в тому, щоб хоча б таким чином віддати шану Героям і разом із тим наголосити нашій владі, що замість каменя з написом «Борцям за волю України», який зараз стоїть біля стіни, можна було б поставити пам’ятник Небесній Сотні. Принаймні ми, як частина громади міста, бачимо його там і готові зробити на стіні перманентне графіті», – розповів один із авторів напису Іван.
Група львівських райтерів почала розмальовувати стіну навпроти парку культури з 2010 року, коли місто відзначало 750-річчя. З того часу написи декілька разів повністю змінювали. Перед Небесною Сотнею на стіні було зображено напис «Україно, вставай!».
Львівські райтери увічнили Небесну Сотню у графіті