“Карпати” перемогли “Металіст” – 2:1

У матчі 18 туру української Прем’єр-ліги з футболу ФК «Карпати» у домашньому поєдинку переграв підопічних Мирона Маркевича харківський “Металіст” з рахунком 2:1.
Початок першого тайму був за гостями, які більш небезпечно атакували і логічно першими відкрили рахунок у грі. На 11-й хвилині Девіч відпасував на Коельо і той з 25 метрів поклав м`яч у кут воріт Тлумака. Щоправда за сім хвилин “Карпат” зрівняли рахунок. Після підкату у виконанні Олійника м’яч упав лежачому гравцю на руку і суддя вирішив, що це 11-метровий.
З пенальті Ощипко був влучний, пробивши Бажана без особливих проблем. Після забитого голу “Карпати” захопили ініціативу у грі.
Другий тайм обидві команди розпочали розважливо, але першими помилилися гості. Після пасу Кожанова Голодюк з метрів 16 пробив прямо про центру воріт, змусивши Бажана знову витягати м`яч із сітки воріт, повідомляє Чемпіон.
Другий гол ще більше зіпсував гру “Металіста”, в діях якого було забагато помилок. На 62-й хвилині “Металіст” залишився у меншості. Едмар в метрах 30 від штрафної заїхав у ногу гравцю “Карпат” і отримав другу жовту картку, яка засвітила перед ним червоне світло.
У меншості “Металіст” не зумів протидіяти “Карпатам” і міг пропустити більше, ніж два м`ячі.

Джерело: Zaxid.net