Автовокзал / розклад руху

Автовокзал / розклад руху

м. Львів, вул. Стрийська, 109
+38 (032) 234-44-44, 242-45-05
Вокзал побудований у 1980 році, розрахований на відправлення до 800 пасажирів на годину. У тильній стороні автовокзалу створений цокольний поверх, де розміщені допоміжні служби, камери зберігання і криті перони прибуття і відправлення автобусів. На другому поверсі знаходяться зал очікування, готель і кафе.

Увага! Оновлено 07.04.2017 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу (Львів)

Година Станція відправлення
(початкова)
Станція прибуття
(кінцева)
Марка автобусу Періодичність курсування
(дні тижня)
00:20 Чернівці Щецін Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
01:10 Чернівці Єлена Гура Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
02:20 Київ 1 Валбжих Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
03:45 Варшава Дрогобич Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
04:10 Ужгород Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
04:40 Прага Камянець Подільський Neoplan пн, вт, нд
04:40 Прага Камянець Подільський Neoplan чт, пт, сб
06:00 Київ 1 Вроцлав Volvo вт, чт, сб, нд
06:10 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
06:30 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
06:40 Львів Чортків Еталон пн, пт, сб, нд
06:45 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:05 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:05 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:10 Бидгощ Івано-Франківськ Neoplan пн, вт, чт, пт
07:10 Бидгощ Івано-Франківськ Neoplan ср, нд
07:10 Гданськ Умань Vanhool чт
07:10 Львів 8 Ужгород Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:10 Гданськ Івано-Франківськ Vanhool пт, ср
07:10 Гданськ Івано-Франківськ Vanhool
07:15 Львів Хмільник Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:30 Львів 8 Кути# Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:40 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:45 Моршин Люблін MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Львів Могилів-Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Київ 1 Вроцлав Vanhool ср, пт, нд
08:15 Херне Херсон Scania вт
08:15 Бонн Херсон Scania вт
08:15 Херне Херсон Scania сб
08:15 Бонн Херсон Scania сб
08:20 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:20 Вроцлав Херсон Neoplan вт, сб
08:20 Вроцлав Київ Ас"Київ З/В" Neoplan пн, ср, чт, пт, нд
08:25 Кьольн Херсон Scania вт, сб
08:30 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:10 Львів 8 Чернівці Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:10 Новий Розділ Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:15 Львів 8 Хуст Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:20 Луцьк Моршин Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:30 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:40 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:00 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:00 Вроцлав Чернівці Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:10 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:15 Львів Камянець Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:35 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:40 Львів Тульчин Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:00 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:10 Львів 8 Косів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:15 Львів 8 Тячів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:15 Львів Любешів Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:25 Львів Бережани Mercedes пт, вт, ср, чт, пт
11:50 Трускавець Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:00 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:00 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:10 Львів Івано-Франківськ Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:15 Івано-Франківськ Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:25 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:30 Львів 8 Вижниця Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:40 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:50 Львів Чернівці Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:05 Львів Луцьк Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:10 Чернівці Ченстохова Scania
13:15 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:30 Львів 8 Хуст Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:35 Львів Городенка Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:55 Львів Бучач Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:55 Львів 8 Калуш Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:00 Львів Рівне Еталон
14:00 Львів 8 Ворохта Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:00 Львів Вараш Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:15 Трускавець Люблін MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:25 Херсон Прага Neoplan сб
14:25 Львів Коломия Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:25 Херсон Прага Neoplan ср
14:25 Камянець Подільський Прага Neoplan пт, нд
14:25 Камянець Подільський Прага Neoplan вт, чт
14:30 Херсон Кьольн Scania сб
14:30 Херсон Херне Scania ср
14:30 Херсон Бонн Scania ср
14:30 Львів 8 Тячів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:30 Київ Дачна Дортмунд Neoplan ср, чт, сб, нд
14:30 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:30 Херсон Кьольн Scania ср
14:30 Херсон Херне Scania сб
14:30 Херсон Бонн Scania сб
14:55 Львів Заліщики Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:55 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пт, нд
15:00 Львів Люблін Vanhool
15:05 Львів Рожище Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:10 Львів Бережани Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:25 Львів Хоростків Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:30 Львів Луцьк Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:45 Моршин Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:50 Львів Жешув Setra чт, нд
15:50 Львів Камянець Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:05 Чернівці Рига Neoplan нд
16:05 Львів Яремче Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:10 Львів Волочиськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт
16:20 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:30 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:35 Львів Городок (Хм.) Еталон пн, пт, нд
17:00 Львів 8 Кишинів Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:00 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:00 Київ Ас"Київ З/В" Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:05 Львів Чортків Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:10 Луцьк Буковель# Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:15 Рахів Ліберець Neoplan пн, ср, чт, пт, сб
17:15 Львів 8 Солотвино# Еталон
17:15 Львів Рівне Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:25 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:45 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:00 Львів Варшава Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:00 Київ Ас"Київ З/В" Варшава Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:10 Львів 8 Чернівці І-Van пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:15 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:20 Моршин Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:30 Люблін Трускавець MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:30 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Київ Ас"Київ З/В" Лодзь Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Львів Лодзь Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:45 Львів Бучач Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:00 Львів Рогатин Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:10 Чернівці Прага Mercedes вт, ср, пт, сб, нд
19:10 Хуст Київ 1 Neoplan
19:25 Львів Яремче Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:25 Луцьк Новий Розділ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Трускавець Бориспіль "Аеропорт" Setra пт, пт, сб, нд
20:10 Львів Луцьк Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
20:20 Дрогобич Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
20:50 Івано-Франківськ Брно Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб
21:10 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
21:30 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
21:35 Яремче Познань Setra ср, сб
21:40 Чернівці Плзень Neoplan пт, чт, пт
21:40 Чернівці Плзень Neoplan пн, ср, сб, нд
22:00 Львів Краків Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:00 Львів Краків EOS пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:10 Київ 1 Прага Vanhool пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:10 Долина Лодзь Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:45 Львів 8 Київ 1 Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
23:00 Умань Гданськ Vanhool вт
23:00 Івано-Франківськ Бидгощ Neoplan вт, ср, сб, нд
23:00 Івано-Франківськ Гданськ Vanhool пн, пт
23:00 Івано-Франківськ Бидгощ Neoplan пн, пт
23:40 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

Увага! Оновлено 07.04.2017 (у розкладі можливі зміни, довідка: 234-44-44)

Коментарі

  • Аліна Адаменко

    Добрий вечір, чи будуть завтра автобуси з Льова в Хмельницький? Якщо так, то як буде ціна, і чи є знижки для студентів?

  • любомир

    скажіть будьласка чи є білети на варшаву не завтра на вечір. після 18.00

  • Viktoriia Kychuk

    скажіть, чи можна купити квитки на автобус он-лайн чи обов”язково на станції?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так можете на сайті. У нас втавлений блок що дозволяє здійснювати купівлю квиточків – розміщений над розкладом рейсів

  • Наталія Марінова

    доброго вечора! на яку автостанцію прибуває автобус Городенка-Львів? і як з неї доїхати на вул.Чорновола,2?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Ви прибудете на Автовокзал (вул. Стрийська)
      Пересідаєте на міський автобус №3а та їдете на кінцеву (пл. Різні – бічна площа просп. Чорновола)

  • lvivonline

    Доброго дня.
    Ви прибудете на Автовокзал на вул. Стрийській, там пересідаєте на міський автобус №3а та їдете на кінцеву – пл. Різні (бічна площа просп. Чорновола)

  • Скрут оксана

    Добрий вечір.Мені потрібно дістатися до Кракова зі Львова.О котрій відправляється,скільки коштеє квиток,коли прибуває.Дякую

  • Володимир

    При покупці квитка зі Львова до Івано-Франківська потрібно мати зі собою якись документ?

    • Володимир

      Забув уточнити, при покупці квитка в касах автостанції. І якщо одна людина купляє кілька квитків то документи потрібні для всіх чи лише для того хто купляє?

      • lvivonline

        на внутрішні рейси документи необхідні тільки на потяг та літак, на автобуси – не вимагається

  • Olya Kravets

    Якщо автобус виїжджає зі Львова о 8:00 – коли він буде в Тернополі? (Львів – Могилів-Подільський)

    • lvivonline

      Доброго дня.
      До Тернополя прибуває о 10:20

  • margo

    Доброго дня. Я можу розрахуватися карткою у вас?

    • lvivonline

      Ви можете придбати квитки оналайн у формі пошуку, що розташована вище.
      У касі Автовокзалу – за готівку.

  • Таня

    доброго дня! скажіть будь ласка автобус львів-івано франківськ о 6:45 відправляється з 8 АС, а через які міста він проїжджає?и чи їде він через дроговиж?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Він їде через Жидачів, Калуш. Очевидно, що повз Дроговиж теж проїзджатиме

  • Олег

    Доброго дня, як можна дізнатися які автобуси Львів-Івано Франківськ їдуть у стрийському напрямку?

    • lvivonline

      Можете скористатись пошуком зверху: ввести Львів-Стрий > вам видасть список усіх автобусів до Стрия, знизу під описом кожного виводиться назва всього маршруту, наприклад Львів – Долина, чи Львів – Івано-Франківськ.
      або зверніться у довідку Автовокзалу (032) 234-44-44

  • Анна

    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як часто їздять маршрутки зі Львова до Рівного?

    • lvivonline

      Є тільки один прямий рейст о 14:00, однак є ще декілька автобусів, що прямують до Києва на які також можна придбати квитки.
      Скористайтесь пошуком зврехну (над розкладом)

  • Максим

    Доброго дня, підскажіть будь-ласка чи є маршрутки(приватні перевезення) Ужгород Львів?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так є два рейси, а також маршрут Ужгород – Луцьк (через Львів). Для визначення годин відправки скористайтесь формою пошуку що розімщена над розкладом

  • Марія Гудзовата

    Привіт! Якщо я зарезервувала онлайн квиток, де його забрати???

    • lvivonline

      Його можна пізніше викупити також онлайн у своєму кабінеті

      • Марія Гудзовата

        Дякую!
        15 лют. 2016 21:13 “Disqus” пише:

  • Света Власович

    Доброго дня! Хочу забронювати квиток Львів-Мадрид на 21 квітня 2016 року.Де взнати вартість, марку автобуса, як забронювати?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Автобус до Мадриду через Львів курсує тільки раз на тиждень (по середах). Відповідно Ви можете забронювати квиток тільки на 20 квітня.
      Відправлення зі Львова о 17:25, вартість квитка 4320 грн.
      Забронювати можете у формі що розташована над розкладом рейсів.
      Вдалої подорожі

  • Юра Балко

    Доброго вечора скажіть як 27 лютого і чим добратись до познані(польща) і чи треба на перед тим брогювати квитки

  • Маряна

    Доброго вечора! Чи буде завтра автобус на Люблін???

  • Світлана

    Добрий день! Скажіть ,будь ласка,Маршрут:” 7026 ЛЬВІВ – КРАКІВ”,де кінцева зупинка в Кракові ?

  • Анна

    Добрий день! Чим можна доїхати зі Львова у Рівне після сьомої години вечора?

  • Bartosz

    Добрий день. Я використовую автоматичний перекладач так що вибачте за граматику. Я хотів би знати, якщо станція Stryjski в суботу о сьомій годині ранку можна обміняти валюту?

  • Олександр

    Доброго дня. Як отримати карту клієнта, щоб в подальшому заповнювати відповідне поле?

  • Оля

    доброго дня . маршрут автобуса Львів Тернопіль???? Через Галицьке перехресття???

  • Ігорь

    Доброго дня. скажіть будь ласка львів-вінниця на 27 квітня є щось?

  • witalij

    доброго дня. треба мені два білета терміново до ополе на 9 год. вечора. Чи можу я взяти з іншого міста?

  • Alexandr Diesel

    Для чого створювати цілий сайт львів онлайн, якщо ви не відповідаєте на запитання людей. це потрібно було щоб застовпити адресу з гарною назвою?… сайт кривий, онлайн підтримки жодної, фе.

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Сайт є інформаційним, ми не надаємо онлайн підтримки і ніде про це не говоримо.
      Ви можете здійснювати купівлю квиточків онлайн, однак жодного відношення до Автовокзалу, інших державних чи приватних установ ми не маємо.
      Детальніше про те що ми здійснюємо знайдете на сторінці ПРО НАС.
      http://lviv-online.com/ua/about/

  • Vira Tsyupak

    Доброго дня хочу поцікавитись. 6 Червня 2016 року мені потрібно поїхати зі львова в ужгород , чи відправлення в 7:10 ще
    дійсне чи ні,чи потрібно бронювати місце, і яка вартість білету?

  • Данил Морозов

    Добрый день! Хочу отправить моего сына 14-ти лет в Германию по приглашению. Можно ли посадить его на прямой автобус с автовокзала под поручительство водителя? Чтобы не было проблем на границе?

  • Христина

    Доброго дня яка вартість квитка Львів-Варшава на 21:30 ?

    • lvivonline

      Вартість квитки 680 грн. Для визначення вартості на інші рейси – скористайтесь пошуком над розкладом рейсів.

  • Євген

    Доброго дня!!мені потрібно на завтра 6 квитків на автобус до Варшави на 21.30. це можливо? і якщо можливо то яка ціна квитків і чи можна їх оплатити на самому Автовокзалі??

    • lvivonline

      на 4 червня ще наявні у продажі близько 20 квиточків (з 70). Ви можете придбати квиточки онлайн, або ж звернутись на Автовокзал (радимо уточнити можливість купівлі квиточків після 20:00 за тел. 234-44-44)

  • Артем Лучишин

    Доброго дня. Цікавить квиток на Житомир з Львова. Пише є з пл.Двірцевої. Прийшовши в касу,мені кажуть що в них такі не існують,ідіть шукайте біля вокзалу. Як це розуміти ? І як взяти квиток ?

  • Natalija

    добрий день!цікавить маршрут Львів-Перемишль,о котрій завтра(08.06.2016р.)відправляєтьтся

  • Mak Kopiy

    цікавлять тур маршрути по Львівській області на комфортних автобусах з кондиціонером і тд. шпротоперевозки металобрухт еталон не цікавлять

  • Антон Гургула

    Доброго дня! Підкажіть будь-ласка варіанти маршрутів, бажано без пересадок, зі Львова до Світязь (Вол.обл)

  • людмила

    Доброго дня! Підкажіть будь-ласка маршрут зі Львова до Шацька. Вартість,час відправлення, марку автобуса, як забронювати і за скільки днів?

  • людмила

    оброго дня! Підкажіть будь-ласка маршрут зі Львова до Шацька. Вартість,час відправлення, марку автобуса, як забронювати і за скільки днів?

  • Христина

    Доброго дня.
    Підкажіть будь ласка чи є рейси Львів – Хмельницький 08.07,16р. зранку?

  • Марта Перепічка

    Доброго дня!Як можна зранку зі Львова добратися до Страдчу?

  • Ігор Франків

    Доброго дня.
    Підкажіть будь ласка де можна кути ти квиток на автобус Львів-Познань(не через інтернет)?

    • lvivonline

      У касі Автовокзалу (вул. Стрийська, 109) або у посередників – туристичних офісах

  • lex lutor

    добрий день.а можна мобільний номер?

  • Тетяна

    Доброго дня.Підкажіть, будь ласка, чи є автобус зі Львова у Варну(Болгарія) на кінець вересня.В які дні він буває.Дякую

  • Олександр

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як і коли здійснити підтвердження попередньо зарезервованих та оплачених квитків? Чи потрібно це робити в касі перед відправленням? Дякую.

  • Софія

    Як добратись до Кіровограда???

  • Христина

    Доброго дня. Чи їде сьогодні якийсь автобус в сторону Вінниці? Якщо так, то коли?

  • Анатолій

    Доброго дня!

    Куди я можу звернутись зі скаргою на незадовільну роботу автовокзалу на вулиці Стрийській, зокрема з приводу транспортної ситуації що виникла 21.08 о 19:30 з маршрутом Львів-Київ коли для пасажирів не було якісно організовано послуги перевезення?

    Завчасно дякую за відповідь!

  • тарас

    скажіть будьласка 27.09 в якій годині відправляється автобус зі львова на трускавець

  • Марія

    доброго дня, скажіть будьласка чи є автобус Лівів-Хмельницький 13.10.2016, після 18.00?

  • Олена

    Доброго дня, є автобус львів вена -(австрія) на 10,10 яка ціна, коли відправляється, коли прибуває? бажано рейс не через краків.дякую

  • Dana Reva

    Доброго дня! У мене літак з Варшави щ 13.40. Чи надійно їхати до Варшави автобусом Івано-Франківськ-Щецінь, який згідно розкладу має прибути о 8.00. На скільки часу реально затримуються автобуси на Польщу на кордоні? Дякую.

  • Ірина

    Чим можна завтра доїхати до Чернівців після обіду, чи це останній автобус о 12.10?

  • Наталія Рудницька

    Доброго дня. Чим можна доїхати зі Львова до Кам”янця- Подільського та до Хмельницького зі Львову 11.11.16р. вранці?

    • lvivonline

      доброго дня.
      До Хмельницького прямує рейс Львів – Хмільник о 07:15 та Львів – Тульчин о 10:40
      До Кам’янця-Подільського рейс о 10:15

вверх