Автовокзал «Північний», АС-2 (розклад руху)

Автовокзал «Північний», АС-2 (розклад руху)

м. Львів, вул. Хмельницького, 225
+38 (032) 252-04-89

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 252-04-89)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу «Північний», АС-2

Станція відправлення Станція прибуття Відправлення з АС-2 Прибуття на кінцеву Приблизна вартість Автобус Періодичність
Львів (АС-2) Броди 05:50 07:55  43.98 грн I-Van, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 06:00 07:55  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 06:15 08:00  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 06:25 08:30  43.98 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лопатин 06:35 08:25  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Миколаїв Люблін 06:45 11:30  177.50 грн Vanhool 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Сокаль 06:50 08:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 06:55 08:25  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Полоничі 07:00 08:15  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Дальнич 07:00 07:55  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 07:00 07:30  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Броди 07:00 09:05  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 07:00 08:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 07:05 08:20  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Луцьк 07:10 10:05  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 07:10 09:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Гряда 07:10 12:00  97.31 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 07:15 08:30  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Переволочно 07:15 09:55  30.40 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 07:15 09:15  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 07:20 08:50  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 07:20 08:20  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 07:20 08:55  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 07:20 09:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 07:25 09:40  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Бортків 07:25 08:50  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 07:30 09:15  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Майдан 07:30 09:00  19.94 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ковель 07:30 12:00  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 07:30 08:50  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Радехів 07:35 08:50  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 07:35 09:40  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 07:40 09:30  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гута 07:40 09:20  34.20 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Убині 07:40 08:50  15.87 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Зубів Міст 07:45 08:50  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 07:45 10:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Волиця 07:45 09:10  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 07:50 09:15  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Опліцько 07:50 09:40  39.38 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 07:50 09:25  29.03 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Сокаль 07:50 09:40  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полонична 07:55 09:25  29.26 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кременець 07:55 11:20  72.16 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 07:55 10:07  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Карів 08:00 10:05  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Ковель 08:00 12:30  79.59 грн ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 08:00 09:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дунів 08:05 09:20  22.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Сушне 08:05 09:59  36.50 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 08:10 09:35  27.42 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Золочів 08:10 10:05  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:10 10:00  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 08:10 09:15  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 08:15 10:35  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 08:15 11:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 08:20 09:55  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:20 10:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 08:28 09:58  25.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 08:30 09:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Пирятин 08:30 09:45  23.85 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Брест 08:30 17:40  198.50 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:30 10:20  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 08:35 09:15  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Броди 08:35 10:55  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 08:40 09:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 08:40 10:05  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 08:40 10:00  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:40 10:25  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Думичі 08:40 10:15  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 08:50 10:15  22.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 08:50 10:40  30.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:50 10:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 08:54 10:39  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 08:55 10:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Броди 08:55 11:10  43.98 грн I-Van, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 09:00 09:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ковель 09:00 13:45  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:00 10:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дев’ятир 09:00 10:50  30.75 грн MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лопатин 09:05 11:00  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 09:05 12:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Забір’я 09:05 10:40  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 09:05 11:40  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 09:10 10:35  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Верени 09:15 10:40  27.19 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Рава-Руська 09:15 10:45  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 09:15 11:35  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:16 10:56  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Безброди 09:20 10:50  29.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Майдан 09:20 10:35  19.94 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 09:20 10:00  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 09:30 10:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 09:30 11:42  35.35 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Сокаль Івано-Франківськ 09:30 14:00  63.78 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:32 11:20  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 09:35 10:50  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Рокети 09:35 11:00  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 09:35 11:40  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 09:40 11:20  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:48 11:28  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 09:50 11:05  28.98 грн Mercedes 3,7
Львів (АС-2) Тишиця 09:50 11:15  27.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 09:50 10:50  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Нивиці 09:50 11:55  32.25 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 09:55 11:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 09:55 11:10  25.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Середкевичі 10:00 12:05  33.63 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 10:00 11:35  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 10:00 11:10  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 10:04 11:59  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стоянів 10:05 11:39  34.09 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Утішків 10:05 11:15  23.85 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 10:10 11:25  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 10:12 11:42  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 10:15 11:30  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 10:15 12:20  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 10:20 11:45  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 10:20 11:40  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 10:25 11:50  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ковель 10:25 14:55  79.59 грн ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 10:30 11:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 10:35 12:50  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 10:35 12:45  47.43 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 10:36 12:31  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 10:40 13:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 10:40 12:15  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 10:40 11:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 10:40 12:10  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 10:44 12:08  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Клебани 10:45 12:40  31.90 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 10:50 12:20  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 10:50 12:37  35.47 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 10:52 12:40  35.93 грн Еталон 1,5,7
Львів (АС-2) Соснівка 10:55 12:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 10:55 13:10  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Броди 10:55 13:00  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 11:00 11:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 11:00 11:30  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 11:00 12:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 11:05 12:15  30.75 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гійче 11:05 12:25  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Червоноград 11:08 12:32  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 11:10 13:15  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Золочів 11:10 12:55  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 11:15 12:40  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підкамінь 11:15 14:25  54.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:16 13:01  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 11:20 14:00  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полонична 11:25 13:00  29.26 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Карів 11:25 13:30  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 11:25 12:50  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 11:30 12:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Сокаль Сокаль 11:30 15:20  63.78 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:32 13:00  35.93 грн Shaolin 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лопатин 11:35 13:25  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 11:35 13:40  43.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 11:35 13:55  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 11:40 13:05  27.42 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:40 13:35  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 11:47 13:10  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:48 13:33  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 11:50 12:55  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:56 13:35  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 12:00 12:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Варяж 12:00 13:40  37.08 грн Еталон 1,2,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 12:00 14:05  43.98 грн I-Van, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лісова пісня 12:00 18:20  98.22 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 12:03 13:23  25.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 12:04 13:34  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сушне 12:05 13:59  36.50 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 12:10 13:35  22.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 12:15 13:40  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Немирів 12:15 14:30  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гута 12:15 13:55  34.20 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:20 14:15  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 12:25 14:10  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 12:25 13:15  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Золочів 12:25 15:15  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:28 14:23  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 12:30 14:35  43.98 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 12:30 13:40  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 12:35 13:35  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 12:35 14:10  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стоянів 12:35 14:30  34.09 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 12:35 14:50  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:36 14:31  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 12:40 13:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 12:50 14:28  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 12:50 14:10  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:52 14:47  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 12:55 14:20  27.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Діброва 12:55 14:40  31.90 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 12:55 15:05  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 13:00 13:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Безброди 13:00 14:35  29.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 13:00 14:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 13:05 14:20  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 13:05 14:20  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 13:10 14:20  25.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Ковель 13:10 17:15  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Думичі 13:10 14:45  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 13:15 14:40  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Утішків 13:15 14:25  23.85 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:16 15:11  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 13:20 15:15  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 13:20 16:31  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:24 15:19  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Пирятин 13:25 14:40  23.85 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 13:30 14:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Луцьк 13:30 17:45  70.28 грн Богдан 1,2,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 13:30 14:55  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 13:30 14:40  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:32 15:27  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 13:35 14:45  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 13:35 15:40  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 13:35 14:50  28.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:40 15:29  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Убині 13:40 14:50  15.87 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 13:45 15:50  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Шепетівка 13:45 20:55  151.93 грн Volkswagen 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Переволочно 13:45 15:35  30.40 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:48 15:33  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 13:50 15:50  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 13:52 15:12  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 13:55 15:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 13:55 15:25  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ратно 13:55 19:35  105.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:56 15:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 14:00 14:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Волиця 14:00 15:25  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дубнів 14:00 15:15  22.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 14:04 15:34  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 14:05 16:05  45.82 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 14:10 16:25  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 14:10 15:55  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 14:10 16:10  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:12 16:02  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 14:15 16:20  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:20 16:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Камінь-Каширський 14:20 19:55  105.95 грн I-Van 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Нивиці 14:20 16:25  32.25 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рокети 14:25 15:50  23.27 грн Еталон 1,2,4,5
Львів (АС-2) Сокаль 14:28 16:21  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 14:30 15:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 14:30 16:50  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 14:35 15:50  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Луцьк 14:35 18:40  92.92 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 14:35 15:20  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Рава-Руська 14:35 17:00  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 14:36 15:56  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 14:43 16:55  35.35 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:44 16:34  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 14:50 16:35  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 14:50 16:05  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:52 16:47  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 14:55 16:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 14:55 17:00  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Зубів Міст 15:00 16:05  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 15:00 15:30  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:00 16:50  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ковель 15:00 19:10  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 15:05 16:20  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Забір’я 15:05 16:40  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 15:08 16:14  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:08 16:53  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дев’ятир 15:15 17:15  30.75 грн MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 15:15 17:50  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 15:16 16:46  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 15:20 16:55  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 15:20 16:45  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 15:22 17:42  25.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Устилуг 15:25 18:50  63.78 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 15:25 17:30  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 15:30 16:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 15:30 17:00  29.03 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Демидівка 15:30 19:20  59.59 грн ЛАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:32 17:27  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 15:35 17:10  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кременець 15:35 19:00  67.71 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Золочів 15:35 18:15  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:40 17:35  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Верени 15:40 17:10  27.19 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Стриганка 15:45 17:20  27.42 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:48 17:25  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 15:50 17:05  30.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 15:50 17:45  35.47 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Нововолинськ 15:50 18:30  51.21 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 15:55 17:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Клебани 15:55 17:50  31.90 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полонична 15:55 17:30  29.26 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 15:55 16:55  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 15:55 18:15  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:56 17:51  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 16:00 16:49  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Варяж 16:00 17:40  37.08 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 16:04 17:50  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гійче 16:05 17:25  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Утішків 16:05 17:25  23.85 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 16:10 17:35  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 16:12 17:42  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 16:20 18:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дубечне 16:20 22:20  100.29 грн ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 16:20 18:25  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 16:20 18:05  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 16:25 17:40  25.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Червоноград 16:28 17:58  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 16:30 17:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 16:30 18:40  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 16:35 17:55  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Безброди 16:35 17:55  29.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 16:35 18:50  47.43 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 16:40 17:55  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 16:40 17:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 16:44 18:14  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 16:45 18:10  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лісова пісня 16:45 23:00  98.22 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Радехів 16:50 18:05  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 16:52 18:22  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 16:55 18:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 16:55 18:20  27.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 16:55 18:18  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 17:00 17:40  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 17:00 18:30  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 17:05 18:10  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гута 17:05 18:40  34.20 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 17:08 18:36  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 17:10 18:35  22.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 17:10 19:25  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Бортків 17:10 18:35  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підкамінь 17:15 20:25  54.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 17:15 18:40  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 17:16 18:46  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Карів 17:20 19:25  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Торки 17:20 19:30  41.56 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 17:24 19:09  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 17:25 19:15  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 17:30 19:00  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 17:30 18:40  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 17:30 18:30  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 17:32 19:02  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дунів 17:35 18:50  22.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 17:35 19:40  43.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Переволочно 17:40 19:30  30.40 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рокети 17:45 19:10  23.27 грн Еталон 1,2,4,5
Львів (АС-2) Сокаль 17:48 19:43  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Золочів 17:50 19:45  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 17:50 19:05  30.75 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 17:55 19:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 17:55 20:15  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Думичі 17:55 19:30  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Сокаль 17:56 19:27  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Волиця 18:00 19:25  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Зубів Міст 18:00 19:05  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 18:04 19:34  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 18:05 19:28  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бишів 18:10 19:55  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 18:10 19:25  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 18:10 18:55  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 18:10 20:00  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 18:15 19:40  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Діброва 18:15 20:05  31.90 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 18:15 20:20  43.98 грн I-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:18 20:13  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 18:20 20:40  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 18:20 19:55  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 18:25 20:15  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Пирятин 18:30 19:40  23.85 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ковель 18:30 23:00  77.96 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:32 20:02  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 18:35 20:51  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 18:40 19:30  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 18:40 19:10  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 18:43 20:05  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:44 20:39  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 18:45 20:00  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Немирів 18:45 21:00  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Нивиці 18:50 20:30  32.25 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:52 20:37  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 18:55 20:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 18:55 20:20  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 18:55 21:00  43.98 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 19:15 20:40  25.42 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 19:15 20:50  27.03 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:15 21:10  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Опліцько 19:20 21:05  37.38 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Убині 19:20 20:30  15.87 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 19:25 21:37  33.35 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 19:30 20:20  15.53 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 19:30 21:35  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Середкевичі 19:35 21:40  31.63 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 19:35 21:30  41.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:35 21:30  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Торки 19:35 21:45  39.56 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 19:38 21:03  23.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 19:40 20:55  21.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Калуш Сокаль 19:40 21:10  33.95 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:45 21:30  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 19:45 21:15  32.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Безброди 19:49 21:19  27.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:55 21:45  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 19:55 21:10  23.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Броди 19:55 22:05  41.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 20:00 21:35  21.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 20:00 22:00  30.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Варяж 20:00 21:40  35.08 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 20:05 22:25  43.82 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 20:10 21:45  20.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Клебани 20:15 22:10  29.90 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 20:15 21:15  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Соколя 20:17 21:47  24.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 20:20 22:10  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 20:20 21:55  32.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 20:30 22:10  30.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 20:30 22:50  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дунів 20:35 21:50  20.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 20:35 22:15  41.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 20:40 21:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 20:40 21:55  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 20:45 22:44  33.47 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 20:50 22:15  25.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дев’ятир 21:00 22:55  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Золочів 21:05 23:00  30.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 21:15 23:05  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 21:20 22:35  28.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 21:25 23:10  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 21:45 23:00  28.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 22:00 23:15  23.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 22:00 23:50  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 252-04-89)

Джерело: www.bus.com.ua

Коментарі

вверх