Автовокзал «Північний», АС-2 (розклад руху)

Автовокзал «Північний», АС-2 (розклад руху)

м. Львів, вул. Хмельницького, 225
+38 (032) 252-04-89

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 252-04-89)

Розклад руху автобусів з Автовокзалу «Північний», АС-2

Станція відправлення Станція прибуття Відправлення з АС-2 Прибуття на кінцеву Приблизна вартість Автобус Періодичність
Львів (АС-2) Броди 05:50 07:55  43.98 грн I-Van, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 06:00 07:55  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 06:15 08:00  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 06:25 08:30  43.98 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лопатин 06:35 08:25  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Миколаїв Люблін 06:45 11:30  177.50 грн Vanhool 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Сокаль 06:50 08:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 06:55 08:25  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Полоничі 07:00 08:15  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Дальнич 07:00 07:55  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 07:00 07:30  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Броди 07:00 09:05  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 07:00 08:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 07:05 08:20  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Луцьк 07:10 10:05  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 07:10 09:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Гряда 07:10 12:00  97.31 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 07:15 08:30  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Переволочно 07:15 09:55  30.40 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 07:15 09:15  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 07:20 08:50  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 07:20 08:20  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 07:20 08:55  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 07:20 09:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 07:25 09:40  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Бортків 07:25 08:50  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 07:30 09:15  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Майдан 07:30 09:00  19.94 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ковель 07:30 12:00  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 07:30 08:50  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Радехів 07:35 08:50  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 07:35 09:40  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 07:40 09:30  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гута 07:40 09:20  34.20 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Убині 07:40 08:50  15.87 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Зубів Міст 07:45 08:50  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 07:45 10:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Волиця 07:45 09:10  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 07:50 09:15  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Опліцько 07:50 09:40  39.38 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 07:50 09:25  29.03 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Сокаль 07:50 09:40  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полонична 07:55 09:25  29.26 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Кременець 07:55 11:20  72.16 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 07:55 10:07  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Карів 08:00 10:05  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Ковель 08:00 12:30  79.59 грн ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 08:00 09:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дунів 08:05 09:20  22.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Сушне 08:05 09:59  36.50 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 08:10 09:35  27.42 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Золочів 08:10 10:05  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:10 10:00  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 08:10 09:15  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 08:15 10:35  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 08:15 11:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 08:20 09:55  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:20 10:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 08:28 09:58  25.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 08:30 09:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Пирятин 08:30 09:45  23.85 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Брест 08:30 17:40  198.50 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:30 10:20  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 08:35 09:15  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Броди 08:35 10:55  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 08:40 09:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 08:40 10:05  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 08:40 10:00  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:40 10:25  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Думичі 08:40 10:15  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 08:50 10:15  22.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 08:50 10:40  30.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 08:50 10:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 08:54 10:39  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 08:55 10:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Броди 08:55 11:10  43.98 грн I-Van, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 09:00 09:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Ковель 09:00 13:45  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:00 10:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дев’ятир 09:00 10:50  30.75 грн MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лопатин 09:05 11:00  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 09:05 12:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Забір’я 09:05 10:40  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 09:05 11:40  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 09:10 10:35  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Верени 09:15 10:40  27.19 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Рава-Руська 09:15 10:45  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 09:15 11:35  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:16 10:56  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Безброди 09:20 10:50  29.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Майдан 09:20 10:35  19.94 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 09:20 10:00  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 09:30 10:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 09:30 11:42  35.35 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Сокаль Івано-Франківськ 09:30 14:00  63.78 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:32 11:20  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 09:35 10:50  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Рокети 09:35 11:00  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 09:35 11:40  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 09:40 11:20  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 09:48 11:28  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 09:50 11:05  28.98 грн Mercedes 3,7
Львів (АС-2) Тишиця 09:50 11:15  27.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 09:50 10:50  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Нивиці 09:50 11:55  32.25 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 09:55 11:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 09:55 11:10  25.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Середкевичі 10:00 12:05  33.63 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 10:00 11:35  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 10:00 11:10  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 10:04 11:59  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стоянів 10:05 11:39  34.09 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Утішків 10:05 11:15  23.85 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 10:10 11:25  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 10:12 11:42  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 10:15 11:30  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 10:15 12:20  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 10:20 11:45  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 10:20 11:40  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 10:25 11:50  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ковель 10:25 14:55  79.59 грн ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 10:30 11:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 10:35 12:50  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 10:35 12:45  47.43 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 10:36 12:31  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (Автовокзал) Луцьк 10:40 13:40  67.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 10:40 12:15  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 10:40 11:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 10:40 12:10  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 10:44 12:08  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Клебани 10:45 12:40  31.90 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 10:50 12:20  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 10:50 12:37  35.47 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 10:52 12:40  35.93 грн Еталон 1,5,7
Львів (АС-2) Соснівка 10:55 12:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 10:55 13:10  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Броди 10:55 13:00  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 11:00 11:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 11:00 11:30  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 11:00 12:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 11:05 12:15  30.75 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гійче 11:05 12:25  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Червоноград 11:08 12:32  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 11:10 13:15  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Золочів 11:10 12:55  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 11:15 12:40  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підкамінь 11:15 14:25  54.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:16 13:01  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 11:20 14:00  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полонична 11:25 13:00  29.26 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Карів 11:25 13:30  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 11:25 12:50  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 11:30 12:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Сокаль Сокаль 11:30 15:20  63.78 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:32 13:00  35.93 грн Shaolin 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лопатин 11:35 13:25  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 11:35 13:40  43.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 11:35 13:55  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 11:40 13:05  27.42 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:40 13:35  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 11:47 13:10  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:48 13:33  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 11:50 12:55  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 11:56 13:35  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 12:00 12:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Варяж 12:00 13:40  37.08 грн Еталон 1,2,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 12:00 14:05  43.98 грн I-Van, Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лісова пісня 12:00 18:20  98.22 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 12:03 13:23  25.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 12:04 13:34  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сушне 12:05 13:59  36.50 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 12:10 13:35  22.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 12:15 13:40  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Немирів 12:15 14:30  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гута 12:15 13:55  34.20 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:20 14:15  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 12:25 14:10  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 12:25 13:15  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Золочів 12:25 15:15  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:28 14:23  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 12:30 14:35  43.98 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 12:30 13:40  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 12:35 13:35  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 12:35 14:10  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стоянів 12:35 14:30  34.09 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 12:35 14:50  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:36 14:31  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 12:40 13:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 12:50 14:28  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 12:50 14:10  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 12:52 14:47  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 12:55 14:20  27.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Діброва 12:55 14:40  31.90 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 12:55 15:05  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 13:00 13:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Безброди 13:00 14:35  29.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 13:00 14:30  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 13:05 14:20  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 13:05 14:20  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 13:10 14:20  25.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Ковель 13:10 17:15  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Думичі 13:10 14:45  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 13:15 14:40  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Утішків 13:15 14:25  23.85 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:16 15:11  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 13:20 15:15  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 13:20 16:31  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:24 15:19  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Пирятин 13:25 14:40  23.85 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 13:30 14:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Луцьк 13:30 17:45  70.28 грн Богдан 1,2,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 13:30 14:55  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 13:30 14:40  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:32 15:27  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 13:35 14:45  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 13:35 15:40  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 13:35 14:50  28.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:40 15:29  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Убині 13:40 14:50  15.87 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 13:45 15:50  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Шепетівка 13:45 20:55  151.93 грн Volkswagen 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Переволочно 13:45 15:35  30.40 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:48 15:33  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 13:50 15:50  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 13:52 15:12  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 13:55 15:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 13:55 15:25  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ратно 13:55 19:35  105.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 13:56 15:45  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 14:00 14:50  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Волиця 14:00 15:25  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дубнів 14:00 15:15  22.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 14:04 15:34  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 14:05 16:05  45.82 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 14:10 16:25  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 14:10 15:55  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 14:10 16:10  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:12 16:02  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 14:15 16:20  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:20 16:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Камінь-Каширський 14:20 19:55  105.95 грн I-Van 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Нивиці 14:20 16:25  32.25 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рокети 14:25 15:50  23.27 грн Еталон 1,2,4,5
Львів (АС-2) Сокаль 14:28 16:21  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 14:30 15:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 14:30 16:50  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 14:35 15:50  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Луцьк 14:35 18:40  92.92 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 14:35 15:20  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Рава-Руська 14:35 17:00  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 14:36 15:56  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 14:43 16:55  35.35 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:44 16:34  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 14:50 16:35  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 14:50 16:05  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 14:52 16:47  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 14:55 16:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 14:55 17:00  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Зубів Міст 15:00 16:05  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Цеперів 15:00 15:30  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:00 16:50  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ковель 15:00 19:10  80.54 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 15:05 16:20  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Забір’я 15:05 16:40  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 15:08 16:14  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:08 16:53  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дев’ятир 15:15 17:15  30.75 грн MAN 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 15:15 17:50  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 15:16 16:46  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 15:20 16:55  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 15:20 16:45  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 15:22 17:42  25.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-8) Устилуг 15:25 18:50  63.78 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 15:25 17:30  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 15:30 16:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 15:30 17:00  29.03 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Демидівка 15:30 19:20  59.59 грн ЛАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:32 17:27  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 15:35 17:10  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кременець 15:35 19:00  67.71 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Золочів 15:35 18:15  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:40 17:35  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Верени 15:40 17:10  27.19 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Стриганка 15:45 17:20  27.42 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:48 17:25  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 15:50 17:05  30.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 15:50 17:45  35.47 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Нововолинськ 15:50 18:30  51.21 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 15:55 17:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Клебани 15:55 17:50  31.90 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полонична 15:55 17:30  29.26 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Якимів 15:55 16:55  14.95 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 15:55 18:15  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 15:56 17:51  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 16:00 16:49  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Варяж 16:00 17:40  37.08 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 16:04 17:50  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гійче 16:05 17:25  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Утішків 16:05 17:25  23.85 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 16:10 17:35  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 16:12 17:42  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 16:20 18:05  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дубечне 16:20 22:20  100.29 грн ГалАЗ 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 16:20 18:25  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 16:20 18:05  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 16:25 17:40  25.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Червоноград 16:28 17:58  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 16:30 17:20  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 16:30 18:40  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 16:35 17:55  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Безброди 16:35 17:55  29.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 16:35 18:50  47.43 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 16:40 17:55  23.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 16:40 17:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 16:44 18:14  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 16:45 18:10  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Лісова пісня 16:45 23:00  98.22 грн Еталон 1,2,3,4,5,6
Львів (АС-2) Радехів 16:50 18:05  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 16:52 18:22  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 16:55 18:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 16:55 18:20  27.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 16:55 18:18  43.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 17:00 17:40  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 17:00 18:30  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 17:05 18:10  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гута 17:05 18:40  34.20 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 17:08 18:36  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 17:10 18:35  22.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Липники 17:10 19:25  20.24 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Бортків 17:10 18:35  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підкамінь 17:15 20:25  54.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 17:15 18:40  23.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 17:16 18:46  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Карів 17:20 19:25  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Торки 17:20 19:30  41.56 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 17:24 19:09  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 17:25 19:15  26.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 17:30 19:00  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сілець 17:30 18:40  23.97 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 17:30 18:30  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 17:32 19:02  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дунів 17:35 18:50  22.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 17:35 19:40  43.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Переволочно 17:40 19:30  30.40 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рокети 17:45 19:10  23.27 грн Еталон 1,2,4,5
Львів (АС-2) Сокаль 17:48 19:43  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Золочів 17:50 19:45  32.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 17:50 19:05  30.75 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 17:55 19:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 17:55 20:15  49.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Думичі 17:55 19:30  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Сокаль 17:56 19:27  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Волиця 18:00 19:25  29.03 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Зубів Міст 18:00 19:05  19.67 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Червоноград 18:04 19:34  30.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ракобовти 18:05 19:28  22.70 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бишів 18:10 19:55  39.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 18:10 19:25  25.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Печихвости 18:10 18:55  13.80 грн Mercedes 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 18:10 20:00  32.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 18:15 19:40  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Діброва 18:15 20:05  31.90 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 18:15 20:20  43.98 грн I-Van 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:18 20:13  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 18:20 20:40  30.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Глиняни 18:20 19:55  25.81 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 18:25 20:15  34.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Пирятин 18:30 19:40  23.85 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Ковель 18:30 23:00  77.96 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:32 20:02  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 18:35 20:51  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 18:40 19:30  15.53 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 18:40 19:10  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 18:43 20:05  32.48 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:44 20:39  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 18:45 20:00  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Немирів 18:45 21:00  37.08 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Нивиці 18:50 20:30  32.25 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 18:52 20:37  35.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соснівка 18:55 20:40  26.73 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Долина 18:55 20:20  21.89 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 18:55 21:00  43.98 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Стриганка 19:15 20:40  25.42 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколя 19:15 20:50  27.03 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:15 21:10  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Опліцько 19:20 21:05  37.38 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Убині 19:20 20:30  15.87 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 19:25 21:37  33.35 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 19:30 20:20  15.53 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 19:30 21:35  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Середкевичі 19:35 21:40  31.63 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 19:35 21:30  41.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:35 21:30  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Торки 19:35 21:45  39.56 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Підставки 19:38 21:03  23.00 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Полоничі 19:40 20:55  21.05 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Калуш Сокаль 19:40 21:10  33.95 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:45 21:30  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Павлів 19:45 21:15  32.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Безброди 19:49 21:19  27.03 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 19:55 21:45  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Високофедорівка 19:55 21:10  23.92 грн Mercedes 1,2,3,4,5,7
Львів (АС-2) Броди 19:55 22:05  41.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 20:00 21:35  21.27 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Кам’янка Бузька 20:00 22:00  30.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Варяж 20:00 21:40  35.08 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сморжів 20:05 22:25  43.82 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Хитрейки 20:10 21:45  20.70 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Клебани 20:15 22:10  29.90 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Соколів 20:15 21:15  18.40 грн Еталон 1,2,3,4,5
Львів (АС-2) Соколя 20:17 21:47  24.15 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 20:20 22:10  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 20:20 21:55  32.32 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Бортків 20:30 22:10  30.48 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 20:30 22:50  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дунів 20:35 21:50  20.70 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Броди 20:35 22:15  41.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Новий Яричів 20:40 21:05  11.62 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 20:40 21:55  28.98 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Гутисько Тур’янське 20:45 22:44  33.47 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Тишиця 20:50 22:15  25.65 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Дев’ятир 21:00 22:55  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Золочів 21:05 23:00  30.71 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 21:15 23:05  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 21:20 22:35  28.75 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 21:25 23:10  28.75 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Радехів 21:45 23:00  28.98 грн Mercedes 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Рава-Руська 22:00 23:15  23.58 грн Богдан 1,2,3,4,5,6,7
Львів (АС-2) Сокаль 22:00 23:50  33.93 грн Еталон 1,2,3,4,5,6,7

Увага! Оновлено 08.10.2014 (у розкладі можливі зміни, довідка: 252-04-89)

Джерело: www.bus.com.ua

Коментарі

  • Катя

    +38 (032) 252-04-89 – телефон для довідок не відповідає, в розкладі немає автобусів Гута, Нивиці… -((((

    • Oxi

      Згідна з Катею. А де маршрутки на Володимир-Волинськ? Вони ж туди їздять з АС-2! Так виходить, що тут немає жодної.

  • Oxi

    І телефон не відповідає ні сьогодні, ні вчора, НІКОЛИ!!! Чи це номер не той, чи це в нас на АС-2 так люблять працювати?.. Напевно, хочуть бачити усіх персонально… Але ж це скільки часу треба згаяти, щоб туди доїхати, а опісля вистояти ще й в черзі для того, аби просто запитати, коли їде потрібна маршрутка і чи буде вона взагалі?! Слів не вистачає, аби висловити своє обурення.

  • руслан

    телефон не відповідає взагалі ніколи,якась маячня,навіщо їм взагалі телефони???

  • руслан

    а ви знєте я в шоці,вони підняли всетаки трубочку,і навіть погодились помогти в моєму питанні,то пані Люба ви найкраща!!!

  • ярослав

    то не станція то повний хаос

  • Оксана

    То не хаос – то бардак.
    Дзвоню в довідку питаю, чи буде автобус на 10.50 до Павлова. Послідовність відповідей:
    9.30 – не знаю, нема автобуса; 9.53 – не знаю, нема автобуса; 10.20 – не знаю, перевізник казав продавати квитки по приходу автобуса. Автобус ще не приїхав… А ПЕРЕВІЗНИК НЕ МІГ СКАЗАТИ, ЧИ ВИЇХАВ ВІН ХОЧА БИ???? У довідуці на такі складні питання немає відповіді. Вони там статисти: є автобус – кажемо, нема – не знаємо. Але якщо у довідці не знають, чи буде автобус за півгодини до відправки, то виникає питання – навіщо така довідка, і за що платиться станційний збір? Щоб тій жіночці, яка нічого не знає, було тепло там сидіти від дзвінка до дзінка???

  • Анонім

    маршрут львів- радехів водій Молочій, номер перевізника 4451-хам,оскільки він відмовився зупинитися на відведенній по його маршруті зупинки,відмовив вагітній жінці,ЖАХ!!!!

  • Лариса

    Зовнішній вигляд оновили та залишили “совкових” касирш. Працюють в кращих “радянських” традиціях, та ідіть всі звідси ви мене задовбали. При можливості користуйтесь терміналом без участі касира.

  • anna dmitrevich

    Водії можуть змінити свій маршрут без відома адміністрації, можуть встановлювати свої розцінки…Адміністрація цим не цікавиться, відсилає до водія…? В касах нічого пояснювати не хочуть, пенсіонерам просто хамлять…Автобус може бути майже пустий. а касир не видає льготний квиток! Що це?

    • Хахол

      Бо такі українські засади – безвідповідальність та безкарність. Італійці кажуть, що в нас – як на Сицилії.

  • Христина

    підкажіть як добратись до с. Зіболки???

  • Галя

    Підкажіть , будь-ласка, як добратись до с. Ситихів

    • lvivonline

      Доброго дня.
      На жаль не володіємо інформацією про автобуси до Ситихова. Можемо порадити хіба добратись до с. Малі Підліски, від яких трохи більше 3 км до с. Ситихів

  • Марія

    Добрий день! Будьте ласкаві, підкажіть, як зі Львова дістатися до с. Верхній Дорожів? Дякую!

  • Лариса

    Доброго дня! Цікавить одне запитання… Маршрутки “Броди-Львів” дуже часто не бажають зупинятись в селі Янгелівка. Одні водії кажуть, що у них там немає зупинки, інші – що запізнюються і не хочуть зупинятись заради однієї людини. а з настанням темряви – взагалі не бачать пасажира на зупинці !!! Ввечері можна простояти 2-3 години, щоб кудись поїхати, або взагалі не поїхати нікуди. Чому так? Водії навіть не пригальмовують, щоб побачити, є там хтось, чи немає. Чоловік сказав, що, коли йому терпець урветься, вийде на зупинку з цеглиною…. Або нехай ваші водії звернуться до окуліста, щоб “підлікувати свій зір”.

    • Хахол

      Коли в нас щось таке буде, як розклад і відповідальність? Кожен водій – великий пан, везе, кого му сі хоче, коли сі хоче і як сі хоче – пільговикам – плати; може не приїхати не то що вчасно, а взагалі, у свята – закон; може змінити маршрут, бо “там дорога погана” або “так швидше” і можеш не доїхати туди, де мав би доїхати.

  • anna dmitrevich

    Як нова дорога на Луцьк?

  • Марія

    Добрий вечір! Скажіть будь ласка, як ви контролюєте свій розклод, якщо в розкладі є купа маршруток на Бортків. А в наявності сьогодні не було ні одної маршрутки ні з Борткова на Львів, ні зі Львова на Бортків???????? Що це за безпорядок і чим добиратися??? Хто за це відповідає???? Додзвонитися на довідку нереально, навіщо тоді вона взагалі?????????

    • Хахол

      Лайно й бардак, але в нас пісні гарні!

  • Хахол

    Лайно «Північне»

  • Володимир

    В вашому розкладі немає автобусів на Буськ, хоча їх їде повно через це місто. Якщо ви писали цей розклад для себе, то зрозуміло, що ви знаєте які автобуси туди ходять. Але для цього не треба виставляти цей розклад на довідковий сайт. А якщо виставляєте для людей , то повинно бути в такому виді, щоб було зрозуміло і тому , хто їде туди перший і останній раз. Дайте мені відповідь: як і коли можна доїхати до Буська?

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Так, даруйте ми не отримували останнім часом зміни до розкладу. Цей недолік виправимо.
      Однак ми не маємо безпосереднього відношення до автостанції, стосовно змін та рейсів дзвоніть на довідкову +38 (032) 252-04-89

  • Юля Нижник

    Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, до котрої години ходитимуть маршрутки зі Львова до Радехова 31 грудня!

  • Валя

    Доброго дня скажіть будьласка з Північно ходить автобус Львів-Томашів якщо так напишіть і котрі годині на 23.12.2016

  • Павло

    Чому не їдуть автобуси на Кам’янку-бузьку???
    Автобуси на Червоноград, Жовкву, Східниця, Броди, Брест і т.д. їздять, чому люди змушені чекати???

  • Alex

    Допоможіть доїхати автобусом до Кишинева Молдова

    • lvivonline

      Доброго дня.
      Автобус відправляються з автостанції на залізничному вокзалі (Двірцевий, АС-8) о 16:30, ти заїзджає на Автовокзал (вул. Стрийська, 109) звідки відправляється о 16:55.
      Прибуття до Кишинева о 09:00-10:00

  • Христя Стрілецька

    Доброго дня,скажіть а є автобус який проїжджає Кам`янку-Бузьку і їде до Долини(Івано-Франківська обл.)??

  • severnaya dakota

    доброго дня! мене цікавить автобус львів-шепетівка заїжджає в кременець і о котрій годині?

вверх