Фестиваль вогню й перфомансу «Вогняний Лев»

Фестиваль вогню й перфомансу «Вогняний Лев»

13 вересня 2014 - 14 вересня 2014

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29 (Погулянка))

Фестиваль вогню й перфомансу «Вогняний Лев» триватиме 2 дні, на 4 майданчиках в парку Погулянка. Участь у фестивалі прийматимуть вогняні театри та майстри фаєр-шоу України, рок-гуртів (серед яких Aftermoon, Механічний Апельсин, Транс Формер, Exact Division).

У програмі передбачено майстеркласи, видовищні батли між підкорювачами вогню, вечірній концерт та продаж реквізиту.

Розпланування днів фестивалю:
– 13.09.2014 –
9.00 – ранкові церемонії, служба Божа;
10.00 – відкриття фестивалю;
11.00-18.00 – майстеркласи та денна сцена;
18.00-20.00 – батли;
18.00-23.00 – вечірній концерт музичних гуртів та фаєр шоу колективів;
– 14.09.2014 –
9.00 – ранкові церемонії, служба Божа;
10.00-18.00 – майстеркласи та денна сцена;
18.00-20.00 – батли;
18.00-23.00 – вечірній концерт музичних гуртів та фаєр шоу колективів;
23.00 – закриття фестивалю та нагородження;

План денної програми:
– 13.09.2014 –
14:30 – На перший погляд
15:10 – Пестициди
15:50 – AROMA
16:30 – Лоскіт
17:10 – “Купальський Перфоманс”, театр Різні Люди
– 14.09.2014 –
14:00 – виступи:
– Ківі-трайбл під керівництвом Каріни, “Караван”
– Лінді хоп, Тарас і Оксана
– Контактне жонглювання, Создатель
14:30 – 40 Эридана
15:10 – B-Sides
15:50 – Basement voiсe
16:30 – Опіум
17:10 – Джем з контактної імпровізації

Програма вечірніх концертів:

— 13.09.2014 —
18:00 – музичний гурт Sindy De`Ville;
18:30 – музичний гурт SWD;
19.00 – фаєр-шоу за участю:
1. “Exotic Flame” (м.Львів)
2. “Agniy” (м. Прилуки)
3. “Крада” (м.Хмільник)
4. Фенікс (м. Одеса)
5. “Plazma Project” (м. Харків)
6. “Agniy” (м. Прилуки)
7. “Fire dance” (м. Луцьк)
20.20 – музичний гурт Механічний Апельсин;
21.00 – фаєр-шоу за участю:
1. “Agniy” (м. Прилуки)
2. “Semargl” (м.Тернопіль)
3. Jay May (м. Запоріжжя)
7. “Sweet fire” (м. Вінниця)
5. Зух (м. Київ)
6. “Pantera” (м. Харків, Львівська філія)
7. “Fire Freek” (м. Тернопіль)
8. Зерг (м. Донецьк)
9. “Эндорфин” (м. Чернігів)
22.30 – музичний гурт Aftermoon;
— 14.09.2014 —
18:00 – музичний гурт Mystic Shores;
18:30 – музичний гурт К 402;
19.00 – фаєр-шоу за участю:
1. “Checkpoint” (м. Львів)
2. “Fereshte Tribe” (м. Львів)
3. Тіма (м. Хмельницький)
4. “Огневід” (м. Івано-Франківськ, Колмия)
5. Igi (м. Київ)
6. “Магай” (м. Запоріжжя)
7. “Вогень” (м.Хмельницький)
20.20 – музичний гурт Транс Формер;
21.00 – фаєр-шоу за участю:
1. “Джайра” (м. Черкаси)
2. “Fire spirit” (м. Київ)
3. “Dynamic art” (м. Львів)
4. Ёша (м. Київ)
5. “Firefly Effect” (м. Київ)
6. “Angels of fire” (м. Чернігів)
7. “КіТ” (м. Хмельницький)
8. Igi (м. Київ)
9. “Fiolet illuminate” (м. Львів)
22.30 – музичний гурт Exact Division;

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх